MJ Care maitinanti veido kaukė su arklio aliejumi

2019-04-05

Labas!
Trumpam savo aistrą veido kaukėms buvau nustūmusi į šalį. Net nežinau kodėl jų nesidėjau... Ypač kai vis pirkau ir dabar turiu virš penkiasdešimt veido kaukių 🙈 nusprendžiau kuo daugiau jų sunaudoti ir kuo mažiau pirkti - žinau, kad mano oda ir piniginė už tai padėkos. Pradėjau nuo MJ Care veido kaukės su arklio aliejumi. 


Veido kaukė Mijin MJ Care Horse Oil Essence saugo odą nuo išsausėjimo, atstato pažeistus odos paviršius, stabdo senėjimo procesus odoje.

Veido kaukė mane nustebino. Atplėšusi tikėjausi taukų smarvės, ypač kai pamačiau, kad serumas ne permatomas, o baltos spalvos... Tačiau kvapas mane maloniai nustebino - kaukė kvepėjo lyg gėlėmis, lyg gaiva. Net sunku nupasakoti 😀 Tad nesijaudinkit, smarvės nebus. 

Lakštas ganėtinai storas, tačiau ne popierinis - jis švelnus, malonus, idealiai tinkantis europiečiams - uždengtas nosies galiukas, o skylės akims ir lūpoms puikiai tiko. 


Užsidėjus kaukę jaučiau, kaip vėsta oda ir atsipalaiduoja visi raumenys - lakštinės kaukės, net jei nepadaro odai jokio poveikio, man dėl to ir patinka. Tačiau čia poveikis buvo - oda tikrai gerai pamaitinta. Užsidėjau kaukę prieš miegą (prisipažinsiu - užsidėjau kaukę, atsiguliau, pagulėjau pusvalandį, kaukę nusiėmiau ir padėjau ant pakuotės šalia lovos ir iš kart užmigau) ir net nereikėjo jokio kremo! Prabudus ryte oda taip pat neprašė kremo. Man taip turbūt niekada nebuvo 😀

Jau praėjo beveik para po malonios procedūros ir iki dabar jaučiu, kad oda šią kaukę pamilo. Pamilau ir aš. Važiuoju į "Pelenę", tad labai tikiuosi, kad galėsiu nusipirkti dar kelias pakuotes šio gėrio. Jei ne - užsisakysiu internetu. Žinau, žinau, sakiau, kad nebepirksiu kaukių. Bet geras pirksiu 😀 Juk po procedūros miegojau kaip pabučiuota, oda stangri ir laiminga, pailsėjusi, pamaitinta. Ko daugiau reikia? 

Kaukė kainuoja vos 1,5eur, įsigyti galima www.koresana.lt 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.