IDUN Minerals birus makiažo pagrindas ir kabuki šepetėlis iš www.juara.lt

2019-04-02

Sveikutės!
Pavasarį, atšilus orams, aš noriu dviejų dalykų makiaže: lengvesnio ir ryškesnio įvaizdžio. Skamba nesuderinamai, tačiau nenoriu apsunkinti odos makiažo pagrindais, bet noriu išryškinti lūpas ir akis. Lūpos ir akys - lengvoji dalis, o va su veidu teko padirbėti ir išsirinkti tinkantį ir patinkantį produktą. Ilgai naršiusi nusprendžiau šansą duoti IDUN Minerals biriam makiažo pagrindui, kuris mane sužavėjo! 


IDUN Minerals birus makiažo pagrindas, pagamintas iš ypač išgrynintų mineralų, suteikia odai švytinčios, natūraliai atrodančios odos efektą, rūpinasi ja ir apsaugo. SPF 15. Natūralūs pigmentai nepriekaištingai padengia odą ir suteikia švelnų poveikį visą dieną. Birus makiažo pagrindas - vidutiniškai arba stipriai/pilnai maskuojantis. Švelni ir raminanti formulė puikiai tinka visiems odos tipams, net ir jautriai odai. Neužkemša porų bei leidžia odai kvėpuoti. Sudėtyje nėra kvapiklių, konservantų ar cheminių medžiagų, kurios paprastai sukelia alergijas ar niežulį. 100% išgryninti mineralai.


Sudėtis trumpa ir aiški:
Pagrindą sudaro natūralus žėrutis, cinko oksidas, saugantis nuo UV spindulių, gydantis, raminantis odą. Likę keturi ingredientai - visiškai natūralūs ir sveiki kosmetiniai dažikliai
Mica, Zinc Oxide, +/- C.I. 77891, C.I. 77492, C.I. 77491, C.I. 77499Jūs tik pažiūrėkit į pakuotes! Viršuje - makiažo pagrindo dangtelis, o apačioje - šepetėlio dėžutė. Kažkas naujoviško, įdomaus, ne banalaus. Makiažo pagrindą stalčiuje net laikau taip, kad atidarius stalčių pamatyčiau piešinį. Iš kart krentą į akį ir primena apie save. Juk ne veltui sakoma, kad nauja - tai atrasta sena 💓


Mineralinė pudra yra kvadrato formos dėžutėje. Tai įdomus, man iki šiol nematytas sprendimas. Bet kaip jis man patinka! Iš kart atsiranda prabangos jausmas. Ir visai nesvarbu, kad tai tik tvirtas plastikas, o ne stiklas. 

Birias pudras aš pirmiausia įsiberiu į dangtelį - taip patogiau naudoti. Kaip gerai, kad šios pudros dangtelis didelis ir patogus! Iš mažų labai sunku paimti produktą su šepetėliu ar kempinėle, visada apsidrabstau 🙈


Pudra sumalta labai smulkiai, didžiąją jos dalį sudaro lengvas žėrutis, suteikiantis odai natūralaus spindesio. Nemanau, kad tai patiktų labai riebią odą turinčioms merginoms, bet sausaodėms ir mišriaodėms tikrai tiks! 

Ir ne, tas švytėjimas nėra kaip highlighter'io - intensyvus. Jis subtilus, natūralus, lyg sveikos odos. Tik gražesnės. 


Aš mėgstu tokį maskavimą, kuris idealiai sulygintų mano odos atspalvį. Ir per savo trumpą gyvenimą pirmą kartą matau, kad mineralinė pudra taip gerai maskuotų! Iš viso, niekada nemačiau, kad pudra taip puikiai maskuotų, atrodytų lyg antra oda, neapsunkintų. 

Makiažo pagrindas turi SPF15 - tai labai svarbu. Apsauga nėra didelė, tačiau jei prieš tai pasitepsite kremu su SPF oda bus idealiai apsaugota. 

Vienintelis šios pudros minusas - sukritimas į poras. Pudra sukrenta į didžiausias mano poras (jos prie nosies), todėl karts nuo karto makiažą tenka lengvai pataisyti. Bet tai nesukelia jokių problemų, nes tokia oda per keletą minučių yra kažkas įspūdingo. 


Instagram'e jūsų klausiau ar naudojate mineralines pudras. Dauguma atsakė, kad naudoja, tačiau jos pasidengia netolygiai, nemaskuoja taip, kaip turėtų maskuoti ir neišpildo lūkesčių. Dažniausiai dėl to kaltas šepetėlis - mineralinei pudrai būtina naudoti tam skirtą šepetėlį. Maniškis - taip pat iš IDUN. 


Šepetėlio kotas tokio pat plastiko, kaip ir pudros pakuotė - storo, tvirto. Šėreliai sintetiniai, tankūs ir labai labai švelnūs - dėl to oda nebraižoma, nedirginama ir kitaip nepaveikiama išoriškai. 

Makiažo pagrindą aš tiesiog įtrinu į odą - šepetėlis puikiai leidžią tą padaryti, dėl tankumo pagrindo dengimas neužima daug laiko ir pats produktas neskraido visur aplink. 

Šis mineralinio biraus makiažo pagrindo ir kabuki šepetėlio duetas yra mano šių metų atradimas. Neapsunkina, natūraliai atrodanti, pamaskuota, švytinti oda, puiki sudėtis, skalsus produktas - ko daugiau norėti?


IDUN birų makiažo pagrindą galite įsigyti čia: www.juara.lt/idun-birus-makiazo-pagrindas

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.