EO Lab kūno sviestas - atradimas ar liūdesys?

2019-04-09

Labas!
Aš vis dar bandau sumažinti savo kūno drėkinimo priemonių kolekciją (praeitą mėnesį iškeliavo 6 priemonės! Keturias sunaudojau ir dvi perleidau kitoms merginoms). Bet va kuo arčiau vasara, tuo mažiau kremų aš naudoju ir tą padaryti darosi sunku. O jūs ar naudojat kažką kūno drėkinimui šylant orams? Aš dar naudoju ir noriu papasakoti apie EO Laboratorie kūno sviestą su vitaminais.


EO LABORATORIE kūno kremas - sviestas, kuris papildytas natūraliais aliejais ir ekstraktais, savo sudėtyje turi 97 % augalinės kilmės medžiagų. Sudėtis taip pat papildyta natūraliais konservantais bei dažikliais. Organinis kakavos sviestas turi maitinamųjų, minkštinamųjų ir drėkinamųjų savybių, kurios suteiks odai švelnumo, glotnumo ir švytėjimo. Veiklioji medžiaga tonizuoja ir atgaivina odą. Organinis migdolų aliejus stabdo odos senėjimo procesus bei apsaugo nuo žalingo UV spindulių poveikio. Acai uogų ekstraktas aprūpina odą vitaminais, tonizuoja ir stiprina odą. Citrinžolės ekstraktas pasižymi jauninamuoju poveikiu, todėl padeda atkurti odos glotnumą bei ją drėkina.


Pilna sudėtis matoma nuotraukoje apačioje, o aš išnagrinėsiu pirmus šešis ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, rožių vanduo, kakavos sviestas, saldžiųjų migdolų aliejus, tirpiklis-minkštiklis, užlaikantis drėgmę odoje ir acai uogų ekstraktas. Super! Mane labiau nustebintų kitų spalvų tekstas, įspėjantis apie vidutinio saugumo ar pavojingus ingredientus - EO Lab pasižymi gera sudėtimi. 


Kūno sviesto pakuotė plastikinė, užsukama. Norint paimti priemonę ją reikia kabinti pirštais. Kai mano nagai trumpi (dažniausiai jie būtent tokie) man tai problemų nesudaro, bet dabar, kai užsiauginau kiek ilgesnius nagus, jau pradeda erzinti 😀

Produktas labai tirštas - laikiau jį apverstą keletą dienų ir vaizdas nepasikeitė. Konsistencija man neprimena sviesto. Ji ir kieta, ir minkšta vienu metu - šiaip kieta, bet tarp rankų jaučiasi lyg standi želė. Sudėtinga paaiškinti, pabandykit, Eurokos parduotuvėse yra testerių. 


Sviestas nėra labai riebus, susigeria greitai. Šiltuoju metų laiku tai pliusas, žiemą aš jau norėčiau rimtesnės priemonės. Šiuo metu mano sausą blauzdų odą drėkina puikiai, ji lygi, švelni ir tikrai nepanaši į sausą. Jau galiu kremu teptis ne kiekvieną vakarą, o kas kelis. 

Ai, pamiršau pakalbėti apie kvapą. Jis ganėtinai įdomus ir man primena tikrai ne migdolus ar acai uogas. Man sviestas kvepia vynuogėmis 😀


Tikrai rekomenduoju išbandyti šį kūno sviestą. Tai ne pirma mano pakuotė. Ir tikrai ne paskutinė. Kai ieškau gero ir pigaus sviesto Eurokos ar Elevita parduotuvėse visada čiumpu šį - be nuolaidų jis kainuoja 5-6 eurus, su nuolaidomis galima rasti ir už 3-4. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.