Bandom korėjietišką kosmetiką ❤ | veido ir kūno priežiūros produktai

2019-04-05

Labutis dar kartą!
Šiandien ir vėl kalbu apie mėginėlius. Manieji iš taeguk.lt - kai dar gaudavau testavimui jų gaminius (viskas pasibaigė, kai įkūrėjai nusprendė man nemokėti iš anksto numatytos sumos už sutartą darbą 🙈) šalia buvo pridėti penki mėginėliai. O kovo mėnesį mano tikslas buvo sunaudoti visus turimus mėginėlius, tad ir išsitraukiau šiuos. Gal mano trumpos įžvalgos padės jums apsipirkti "Pelenėje" 😀


Pirmiausia noriu pradėti nuo veido prausiklio. Mane jis sužavėjo. Įprastai putos veido prausimui yra su specialiu dozatoriumi, o čia prausiklis mėginėlyje. Vos išspaudus jį į delną suputojo - nereikėjo net vandens tam!

O jau prausiklio švelnumas... 😀 jaučiausi lyg veidą plaudama su debesėliu. Visi nešvarumai pašalinti idealiai, oda net girgždėjo nuo švaros. Mielai kartočiau, tik jau pilną pakuotę!


Šis veido kremas man patiko tuo, kad yra lengvas, greitai susigeriantis ir visai neblogai drėkina. Vieno pabandymo man neužteko, kad įsitikinčiau ar jo noriu, bet kol kas linkstu į "taip" pusę. 


Turėjau ir du riebaus veido kremo mėginėlius. Kaip aš džiaugiuosi, kad neturiu pilnos pakuotės!

Nesupraskit neteisingai, kremas tikrai puikiai maitina odą, bet jis toks parfumuotas! Man net akis graužė. Ir kvapas nedingo iš kart, jį jaučiau dar gerą pusvalandį (paskui gal pripratau?). Tikrai nekartosiu.


Paskutinis mėginėlis kūno kremo. Puikiai sudrėkino odą - ji minkšta, švelni, pamaitinta ir sudrėkinta. Žiemai, manau, tai per lengva priemonė, bet vasarą mielai sunaudočiau ir tikrai mylėčiau. 


Štai tokios trumpos mano patirtys. Jei nebūtų tokios situacijos su taeguk.lt parduotuve, Pelenėje pas juos palikčiau bent 20 eurų - ten ir kainos geros, ir daug norimų priemonių yra. Tačiau pati sau neatleisčiau, jei po tokio jų elgesio kažką pirkčiau pas juos ir paremčiau. Bet jei jūsų nedomina įkūrėjų ir savininkų moralės reikalai tikrai užsukit, rasit smagių dalykėlių. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.