SKIN ACADEMY EXFOLIATING šveičiamosios pėdų kojinės

2019-03-22

Labas!
Pavasaris jau čia, todėl pats laikas ir vėl pasirūpinti pėdomis. Pėdos - mano didžiausia problema, kurios galutinai sutvarkyti man nepavyksta, todėl vis leidžiuosi į tobulų produktų paieškas. Šį kartą noriu pakalbėti apie šveičiamąją pėdų kaukę - tai antrasis tokio tipo produktas, kurį išbandžiau, tad smagu palyginti. 


Kojinės sudrėkintos pieno rūgštimi, alavijų ekstraktu ir arbatmedžių aliejumi. Pieno rūgštis padeda pašalinti šiurkščią pėdų odą. Veikliosios medžiagos puoselėja įskilusius kulnus ir padeda išvengti naujų įtrūkimų atsiradimo. Švelniai nušveičia ir drėkina odą. Naudojimas. Kruopščiai nuplaukite ir nušluostykite pėdas. Atidarykite pakuotę, apsiaukite kojines. Kojines mūvėkite 30 - 45 minutes. Nuimkite kojines, nuplaukite pėdas šiltu vandeniu, nušluostykite rankšluosčiu. Geriausiam rezultatui pasiekti, naudoti kartu su drėkinamosiomis pėdų priežiūros priemonėmis (losjonu, kremu).


Kaukė įdėta į tvirtą vokelį, kurį atidaryti buvo problemų. Tokias kaukes deduosi gulėdama lovoje po visų vonios procedūrų - nepatogu vaikščioti, smagiau tiesiog paskaityti knygą, bet teko keltis ieškoti žirklučių 😀 mažas pastebėjimas, bet jei tą žinočiau pasiruoščiau iš anksto. 

Kas žinot, kas ne - tai kojinių tipo kaukė, kurią reikia užsidėti ant kojų ir pralaukti rekomenduojamą laiką. Aš ant viršaus užsidedu šiltas kojines - taip patogiau ir kojos nešąla (kaukės vėsina, o ypač tai jaučią tie, kuriems ir taip visada šalta). 

Šveičiamosios kaukės įdomios tuo, kad jos veikia ne iš karto, o po kelių dienų. Suragėjęs, storas odos sluoksnis visiškai be skausmo pradeda luptis nuo odos (tą procesą pagreitina geras drėkinimas bei vonios). Štai kaip viskas atrodo po trijų parų:


Todėl atsižvelkit į tai, ar nereikės niekam rodyti pėdų - atostogų metu, basutėse ar bateliuose. Nes vaizdas tikrai nėra seksualus 😀 

Anksčiau bandžiau L'biotica šveičiamąją pėdų kaukę ir ji man patiko labiau, nes nušveičia storesnį sluoksnį ir yra aršesnė. Ši švelnesnė, nušveičia ploną sluoksnį, bet odos būklė tampa pastebimai geresnė. Tik va mano kulnai ir nuospauda ant didžiojo piršto neįveikiami, todėl tik dėl šių zonų pirmenybę teikiu L'biotica kaukei. Jei ieškot greitos pagalbos odos atgaivinimui prieš pavasarį - tai puiki alternatyva, kuri Eurokos parduotuvėse vietoje 3,99eur kainuoja tik 2,79eur. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.