Silk'n Jewel 150.000 fotoepiliatorius | pirmieji rezultatai!

2019-03-25

Labutis!
Prabėgo jau kelios savaitės nuo paskutinio mano fotoepiliatoriaus naudojimo. Gamintojas žada, kad dabar turiu pastebėti pirmuosius rezultatus. Kaip smagu, kad tikrai juos pastebiu! Tad skubu su jumis dalintis įspūdžiais ir atlikti antrosios procedūros 😍


Primenu, kad pirmoji šių įrašų serijos dalis čia: burundukoblogas.lt/pasitikime-vasara-be-nereikalingu.html. Įraše papasakojau apie pojūčius naudojant, veikimą, kainą ir visą kitą techninę pusę. Pirmiausia užsukite ten, kad suprastumėte apie ką aš kalbu.

Kaip jau minėjau, rezultatus tikrai pastebiu ir labai tuo džiaugiuosi. Nesitikėjau, kad vos po dviejų savaičių matysiu plikus plotos ant apšaudytų vietų. Pažastys ir šlaunys kiek mažiau prapliko, bet ant blauzdų ir bikinio srityje kokio ketvirtadalio plaukelių nebėra.


Pirmoje įrašo dalyje pasakojau, kad fotoepiliuojantis negalima rauti plaukelių - juos reikia tik skusti. Tą ir dariau, tačiau iš kart pastebėjau, kad nebereikia kasdien čiupti skutimosi peiliukų. Plaukai atauga jau ne per vieną, o per tris-keturias dienas. Ant kojų jie lyg pūkeliai - švelnučiai, minkštučiai. Esu sužavėta rezultatais!

Fotoepiliatorių įsigyti galite čia: www.hairfree.lt/fotoepiliatoriai . Ir dar gausite Silk'n kūno serumą dovanų!

Kitą įrašą šia tema rašysiu maždaug po mėnesio - tuomet padėsiu išsirinkti geriausią priemonę ir patarsiu į ką reikia atsižvelgti. Nors bandžiau tik vieną tokią priemonę, bet daug domėjausi, todėl pabandysiu viską trumpai sutraukti į vieną įrašą ir pasidalinti įspūdžiais po dviejų mėnesių naudojimo. Laukit tęsinio! 💓

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.