Ruošiamės Kovo 11-tąjai: hobbyshirts.lt ir makiažas 💛💚💓

2019-03-08

Labas!
Pirmiausia noriu visas mergaites, merginas ir moteris pasveikinti su mūsų diena 💓 Moters diena - viena iš gražiausių švenčių. Visos tos gėlės, šypsenos ir oras tiesiog spinduliuoja pavasariu. Tad būkime laimingos!

O kol dar nėra per vėlu, noriu pakviesti kartu pasiruošti artėjančiai Kovo 11-ąjai ir pasižvalgyti į nuostabią makiažo bei aprangos idėją.

Pirmiausia pradėsiu nuo hobbyshirts.lt parduotuvės - tai jų dėka atsirado šis įrašas 💓 ši parduotuvė pilna įvairiausių drabužių - čia rasite marškinėlių ir džemperių tiek žaidimų fanams, tiek poroms, tiek Lietuvos mylėtojams, tiek sporto gerbėjams... Pasirinkimas didžiulis! O geriausia tai, kad galima užsisakyti drabužių su SAVO TEKSTU. Ideali dovanos idėja!

O aš ilgą laiką dairiausi į džemperiu su vyčiais. Man nėra nieko gražiau, nei keliaujantys žmonės su Lietuvos simboliais. O kadangi nusimato keletas kelionių, to reikėjo ir man 😀

Džemperiai minkšti, malonūs, dailūs ir labai kokybiški. Skalbiau jau keletą kartų, o vytis net nepajudėjo iš savo vietos!

Tad jei ieškot džemperio kasdienai ar iškilmingoms Lietuvos šventėms - tai privalo atsidurti jūsų spintoje.

Džemperius, marškinėlius ir net vaikiškus bodžius galite įsigyti čia: www.hobbyshirts.lt/vytis


Na, o kad nuotaika būtų dar iškilmingesnė, kviečiu kartu pasidaryti trispalvius akių pravedimus. Tai lengvas, tačiau kruopštumo reikalaujantis makiažas, puikiai tinkantis tokiai dienai.

Akims reikės:
 • Geltono, žalio ir raudono akių šešėlio (naudojau NYX Ultimate spalvotą paletę ir Colourpop Yes Please paletėje esančią geltoną spalvą, tačiau tiks bet kokie jūsų turimi šešėliai)
 • Maskuoklio, makiažo pagrindo arba skystos akių šešėlių bazės (naudojau Catrice Camouflage maskuoklį, tačiau vėl gi - tiks bet kas)
 • Šepetėlio akių pravedimams (ačiū mandarinai.lt už NEREALIĄ kainą akių šepetėlių rinkiniui iš Real Techniques - net penki šepetėliai už 15 eurų, pasižvalgykit! Šepetėlis iš šio rinkinio mano mylimiausias, dabar turiu du 😀)
 • Plono, puresnio šepetėlio (maniškis iš to pačio rinkinio, tas trečias)
 • Blakstienų tušo ar priklijuojamų blakstienųEiga ir vėl labai paprasta:

 • Čiumpam šepetėlį bei maskuoklį ir brėžiam storesnį, vienodą kontūrą. Pasistenkit nubrėžti kuo dailiau, nes prie maskuoklio lips šešėliai - jei bus nevienodai, teks taisyti. 
 • Imam tą patį šepetėlį ir į maskuoklį įtapšnojam spalvas - pirmas trečdalis geltonai, viduriukas žaliai, o uodegėlė - raudonai spalvai. 
 • Su puriu šepetėliu lengvai suliejam spalvas - kad neliktų netolygių tarpų ir šešėlis būtų visur).
 • Jei reikia, su tuo pačiu akių pravedimo šepetėliu pataisome kontūrą - dedam maskuoklį, viršuje brėžiam liniją ir gražiai išsklaidom. 
 • Paryškinam blakstienas tušu/priklijuojam dirbtines.

Viskas! Aš užtrukau gal 10 minučių (ir tai tik dėl to, kad pastrigau darydama tiesų kontūrą 😀), bet susilaukiau tiek komplimentų!Labai kviečiu visus paminėti šią svarbią dieną kartu 💛💚💓 

2 komentarai

 1. Tas pravedimas tai toooks fainas, labai subtilus, tačiau be proto gražus ♥ o džemperiukus tai ir aš jau seniai nužiūrinėju, galvoju, kad prieš kelionę reikėtų gal visai ir nusipirkt :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū! ❤❤

   Čiupk kol nuolaidos 😁 aš jau apie pilką mąstau 🤷‍♀️

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.