Real Techniques šepetėlių rinkinys akims iš mandarinai.lt

2019-03-14

Labas!
Ateityje planuoju parodyti daugiau makiažo idėjų, todėl pirmiausia pristatysiu įrankius, kuriuos naudoju kiekvienam savo makiažui. Real Techniques man nepakeičiami jau nuo praeitų Kalėdų, kai gavau savo išsvajotuosius šepetėlius (jų apžvalgą rasite čia). Kadangi vieno rinkinuko akims trūksta (tikrai tingiu kasdien juos plauti), o ir gero šepetėlio antakiams neturiu, užsukau į mandarinai.lt ir išsirinkau dar vieną, jau didesnį rinkinį už geriausią savo matytą kainą. Nemeluoju, ji tikrai geriausia. 


„Real Techniques“ šepetėliai, sukurti konsultuojantis su savo srities profesionalais – visažistais, jungia naujausių technologijų medžiagas ir inovatyvų dizainą, o tai tikrai padės nesunkiai pasidaryti idealų makiažą. Šepetėliai skirti tiek kasdieniam, tiek profesionaliam naudojimui. “Real Techniques” tai vienas žinomiausių bei labiausiai vertinamų prekės ženklų JAV tarp makiažo šepetėlių gamintojų.


„Starter set“ 5 šepetėlių rinkinyje rasite viską, ko reikia idealiam akių makiažui: 
 • „Base shadow brush“ – skirtas sklandžiam ir nepriekaištingam spalvos pagrindui; 
 • „Deluxe crease brush“ - minkštas, itin didelis šepetėlis, skirtas be didelių pastangų sukurti tobulus kontūrus; 
 • „Accent brush“ – itin tikslioms detalėms sukurti ir preciziškai paryškinti; 
 • „Fine liner brush“ – padeda tiksliai padengti skystą arba kreminį akių kontūro makiažą; 
 • „Brow brush“ – skirtas lengvai pabrėžti, paryškinti antakių formą; 
 • Šepetėlių dėklas 2in1 – ne tik dėklas, bet ir stovas, kuris leis dirbti patogiau.


Privalau pagirti šio rinkinio priedą - šepetėlių dėklą. Šis dėklas idealus kelionėms - visi šepetėliai saugūs ir patogiai pasiekiami ranka. Nereikia gadinti šėrelių metant viską į bendrą kosmetinę, nes tvirtas ir kietas dėklas saugo nuo sugadinimo. Taip pat jį galima naudoti ir kaip stovą - asmeniškai man tai nepatogu, bet draugių tarpe tikrai turiu keletą draugių, kurioms tai patogiausias laikymo būdas 😀

Aptarkime kiekvieną šepetėlį iš eilės.

 • Pirmasis šepetėlis yra gana didelis, ovalus, vidutinio tankumo. Man jis labiausiai pasiteisino sklaidant šešėlius virš voko - be didelio vargo lengva sukurti lygius perėjimus. Paskutiniu metu tai vienas iš dažniausiai naudojamų šepetėlių 😀
 • Antrasis šepetėlis su ilgesniais šėreliais, plokščias ir purus. Jis idealus šešėlio įdėjimui į raukšlę ir pasklaidymui. 
 • Vidurinysis šepetėlis tinka smulkioms detalėms, blizgaus šešėlio įtapšnojimui į voką ar apatinei blakstienų linijai. Tankumas, tvirtumas garantuoja tikslumą tiek cut crease piešimo metu, tiek įgyvendinant kitas idėjas.
 • Ketvirtąjį šepetėlį dievinu akių pravedimui! Aš nemoku dirbti su flomasterių, plunksnelių tipo priemonėmis, bet su geliais dirbu kaip profė 😀 mėgstu pravedimui naudoti ir skystus lūpų dažus, ir pasidaryti jį su maskuokliu ir nuspalvinti su šešėliais, todėl šis šepetėlis dalyvauja daugelyje mano makiažų. Dabar turiu juos du! 
 • Na, o paskutinis šepetėlis skirtas antakiams. Jam jaučiu dvejopus jausmus 😀 ir myliu, nes jis tvirtas, neužsilenkia, piešia lygią liniją, ir nekenčiu, nes jis gana storas. Bet kol neturiu nieko geresnio naudoju.


RT šepetėliai pasižymi savo kokybe (kaip jau minėjau, senąjį rinkinį naudoju nuo praeitų Kalėdų, plaunu dažnai ir neiškrito nei vienas šėrelis). Šėreliai minkštučiai, švelnučiai. 

Šepetėlių apačia silikoninė, todėl šepetėlis tikrai neslidinės rankose ir makiažas nebus sugadintas (deja, bet su pigiais šepetėliais taip jau yra nutikę).

Manau, kad tai tas rinkinys, kuriame visi šepetėliai yra naudojami. Manau, kad į šepetėlius reikia investuoti, o kai kokybiškas rinkinys kainuoja tiek mažai, net būtina jį turėti savo kolekcijoje 😀

Šepetėlių rinkinį rasite čia: www.mandarinai.lt/real-techniques-makiazo-sepeteliu-rinkinys-starter-set

1 komentaras

 1. Aš šį RT rinkinį nusipirkau prieš kokius šešis septynis metus, dar iki šiol patenkinta naudoju :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.