Pasitikime vasarą be nereikalingų plaukelių! | Silk'n Jewel 150.000 fotoepiliatorius + odą raminantis serumas

2019-03-04

Labas!
Noriu pakalbėti apie daugeliui merginų ir vaikinų aktualią temą. Tai - plaukelių šalinimas. Asmeniškai man tai labai nemaloni ir skausminga procedūra - skustis kas dvi dienas aš tikrai tingiu, o depiliuotis skauda. Kur dar visokie įaugimai, bėrimai, įpjauta ir sužalota oda... Dėl šių priežasčių gavusi galimybę išbandyti nebrangų fotoepiliatorių net nedvejojusi sutikau ir visą dieną vaikščiojau lyg ant laurų. Tačiau gavusi sunerimau ir visa gera nuotaika tiesiog dingo, nes užplūdo klausimai "Ką daryti? Kaip naudotis? Ar skauda?" ir pan. Tad šiandien pasistengsiu atsakyti į visus panašius klausimus, kad jums būtų ramiau, kai į savo namus įsileisite šį aparačiuką. 


Silk'n Jewel XL - tai net 150.000 impulsų rezervą turintis fotoepiliatorius, skirtas ilgalaikiam nepageidautinų plaukelių šalinimui. Ilgalaikio plaukų šalinimo efektyvumas yra patvirtintas klinikiniais tyrimais. Jis išsiskiria iš kitų fotoepiliatorių savo kompaktiškumu ir paprastumu. Paslaptis slypi jo automatinio pulsavimo sistemoje. Fotoepiliatorius Silk'n Jewel turi vieną mygtuką, kuris įjungia/išjungia ir pakeičia energijos lygį, tačiau neturi blyksnio paleidimo mygtuko. Tai daro plaukų šalinimo procedūras paprastesnes ir greičiau atliekamas. Tiesiog pridėkite fotoepiliatorių ant odos, slinkite prietaisą į priekį ir impulsai bus skleidžiami automatiškai.

Naudojimas:
Fotoepiliatorius Silk'n Jewel XL yra kompaktiškas ir paprastas, turi automatinę pulsacijos sistemą, todėl naudotis juo itin paprasta - pakanka tik įjungti į elektros tinklą ir šviesos impulsai pradedami generuoti automatiškai. Šis fotoepiliatorius turi 150.000 blyksnių resursą.


Prietaisas gražus, dailus, moderniai ir prabangiai atrodantis - blizgantis, baltas, su minimalistiniu užrašu.

Pats fotoepiliatorius visiškai nedidukas, labai patogus ir nesunkus - patogu suimti ir per visą procedūrą nei kart nedariau pertraukos dėl pavargusios ar nutirpusios rankos.

Kadangi šis fotoepiliatorius veikia tik pajungtas į elektros tinklą, kartu, savaime suprantama, gavau  ir tam skirtą laidą. Laidas ilgas, tad prie rozetės sėdėti tikrai neteks - šiek tiek to bijojau prieš išpakuojant.


Kaip gamintojas ir pristatė, šis fotoepiliatorius turi penkis stiprumo lygius bei dvi funkcijas - automatinę, kai reikia tik slinkti oda ir nieko nelaukti, bei pulsavimo, kuomet oda "šaudoma" atskirais impulsais. Tiek lygiai, tiek funkcijos keičiamos vienu mygtuku - užtenka jį palaikyti iki norimo efekto.

Tiesa, norint išjungti naudojamas tas pats mygtukas, tik čia nereikia nieko laikyti - paspaudi ir pamiršti 😀

Fotoepiliatoriaus apačioje yra lemputė, kuri skanuoja ir prietaisas pridėtas prie odos. Jis "nešaudo" į orą, tad nesibaiminkit - žinosit, kad jei nieko nevyksta, laikote blogai ir visi plaukeliai gaus savo dozę.

Tas didesnis kvadračiukas yra dalis, iš kurios išeina impulsai.


Plaukeliai auga trimis fazėmis, todėl žinokit, kad po pirmos procedūros bus paveikti tik aktyvioje augimo fazėje esantys plaukeliai. Dėl šios priežasties pirmus du mėnesius procedūras reikia atlikti kas dvi savaites, keturis mėnesius - kas keturias savaites. Paskui fotoepiliacija liks tik profilaktiniu, daug rečiau daromu dalyku - kai matysite, jog kažkas "dygsta".

Kad sekti dienas būtų lengviau ir nereikėtų kalendoriaus, Silk'n turi savo programėlę - čia galima sekti procedūros dienas, naudotus stiprumus, diskomfortą ir panašius dalykus.


Tiesa, tos dvi savaitės reikalingos tam, kad paveikti plaukeliai iškristų ir matytumėte kas liko nepaveikta. Nerekomenduojama rauti plaukelių - jie turi iškristi patys.

Prieš procedūrą rekomenduojama švariai nusiskusti. Man tai buvo keista, nes visada šalinant plaukelius reikia, kad jie būtų ataugę 😀

Aš naudojau penktą "šaudymo" stiprumą visur, išskyrus bikinio srityje. Čia man užteko ketvirto, nes su penktu jaučiau nemalonų skausmą (ne stiprų, tik nemalonų). Kitose zonose - jokio, nei menkiausio skausmo, tik malonu šiluma, kuri leidžia suprasti, kad kažkas padaryta.

Fotoepiliatorių reikia priglausti prie norimo odos ploto, sekundę palaukti ir, pamačius blyksnį, pereiti prie kitos zonos. Paprasta, patogu. Pirmiausia aš "šaudžiau" atidžiai žiūrėdama ką darau, paskui jau sulindau į telefoną ir likusį procedūros laiką praleidau ten 😀

Ai, ir rekomenduojama nešaudyti į tą pačią vietą kelis kartus. Aš, turbūt, apšaudžiau, nes kol pasiekiau kojų viršų pamiršau kur šaudžiau apačioje. Bet jokio odos sudirginimo nebuvo, tad aš rami 😀 O kalbant apie sudirginimus, perkant šį fotoepiliatorių kartu gausit ir odą raminantį serumą.


Odą raminantis serumas Silk'n Body Lotion yra tobulas derinys kartu su Silk‘n plaukų šalinimo prietaisais. Fotoepiliatoriai atveria odos poras, kad blyksniai geriau pasiektų plauko folikulą, tad norint išvengti odos išsausėjimo ir sudirginimo, rekomenduojame naudoti Silk‘n odos serumą, kuris lengviau ir paprasčiau uždarys odos poras, atgaivins bei sušvelnins odą po procedūrų. Produktas yra neriebus ir greitai absorbuojasi į odą, švelnaus ir neerzinančio kvapo. Serumas suteikia odai minkštumo, elastingumo bei apsaugą nuo išsausėjimo. Tinka visiems odos tipams.


Trumpai apie serumą. Iš pirmo žvilgsnio man jis pasirodė kiek riebus, tačiau kol pasitepu juo šlaunis, į blauzdas viskas jau būna susigėrę. Tad tai super greitai susigeriantis, visiškai bekvapis produktas, kurio reikia labai nedaug. Nuotraukoje matomo kiekio man užteko visai kojai 😀

Ar aš pirksiu šį produktą, kai sunaudosiu? Ne, nebent pamatysiu, kad kiti mano turimi kremai neapsaugos nuo išsausėjimo ar kitų neigiamų dalykų po fotoepiliacijos. Jei neturėčiau maždaug 5 pakuočių kūno kremų, manau, kad pakartočiau dėl greito įsigėrimo kasdienai.

Tačiau dabar vyksta nuolaida, kai už fotoepiliatoriaus kainą kartu gaunat ir šį serumą, tad nepražiopsokit - vistiek gausit nemokamai, o priemonė pati iš savęs smagi 😀

Fotoepiliatorių ir serumą galite įsigyti čia: www.hairfree.lt/fotoepiliatorius-silkn-jewel-150000-oda-raminantis-serumas-silkn-body-lotion

Sekit naujienas, nes po dviejų savaičių aprašysiu pirmuosius rezultatus! 💓

1 komentaras

  1. kiek girdėjau labai ilgai užtrunka viskas su šitais fotoepiliatoriais ir ne taip gerai gaunasi, kaip einant profesionaliai? ką manot? kiek laiko laikėsi rezultatas? aš labai viliojuosi apie ėjimą į kliniką.. plaukelių šalinimo lazeris jaučiu geriau paveiktų.

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.