Nature Box nenuplaunamas plaukų kondicionierius su kokosais

2019-03-01

Labutis!
Aš esu kokosinė mergaitė - dievinu kokosus kosmetikoje, patiekalus su kokosais ir mielai skaldau pačius kokosus. Todėl nieko nuostabaus, kad prekyboje pasirodžius Nature Box linijai su kokosais čiupau nenuplaunamą plaukų kondicionierių pabandymui 😀 sąžiningai naudoju, myliu ir esu pasiruošusi apžvalgai!


Šis kondicionierius su 100 % šalto spaudimo kokosų aliejumi, gerai žinomu dėl sudėtyje esančių vertingų vitaminų ir antioksidanto, suteikia plaukams švelnumo ir juos drėkina.

Priemonė kainuoja apie 5-8 eurus priklausomai nuo nuolaidų, kurios būna laaabai dažnai, todėl neskubėkit pirkti jų nesulaukę.


Pilną sudėtį rasite viršuje, o aš noriu išnagrinėti pirmus aštuonis mums svarbius ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome minkštiklį, ingredientą, sulaikantį drėgmę odoje bei minkštinantį plauką, dar vieną minkštiklį, antistatiką bei gliceriną, kuris minkština. Įprastai tiek užtektų, bet mano akį užkabino dar du ingredientai - septintoje vietoje esantis žadamas kokosų aliejus bei devintoje vietoje esantis fenoksietanolis - pavojingas konservantas, kurio gali būti daugiausia vienas procentas. 

Šiaip viskas idealu, bet tas pavojingas konservantas, kurio reikėtų vengti viską gadina.


Pakuotė kokybiška, neapsitrynė, nesusidėvėjo ir nepakeitė savo prekybinės išvaizdos bei kasdien mane džiugina savo gražia, mėlyna spalva.

Purškiklis purškia tolygia dulksna, tikrai nespjauna viso gėrio į vieną vietą 😀 

Mane kiek nuvylė kvapas - jis lyg sintetinis. Tas sintetiškumas jaučiamas gana silpnai, bet norėčiau kiek saldesnio ir malonesnio aromato, nes jis ant plaukų išlieka ganėtinai ilgą laiką. 

Kalbant apie efektą, ilgalaikio efekto aptarti negaliu, nes mano plaukai ir taip geros būklės, tačiau tikrai pamiršau besielektrinančius plaukus (žiemą, kai jie pašėlsta, užpurškiu priemonės ant plaukų, suglostau pasišiaušėlius į vietą ir ramu), susivėlusius kaltūnus bei kitus erzinančius dalykus. Puškiklio negailiu tiek drėgniems plaukams, tiek visiškai sausiems ir džiaugiuosi efektu!

Ar kartosiu? Nemanau, nes mėgstu mėginti naujus dalykus. Bet jei reiktų priemonės čia ir dabar tikrai įsigyčiau ir nesukčiau sau galvos, nes matau poveikį. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.