MARGARITA linija su šaltalankiais: šampūnas, dušo želė, kūno kremas, rankų muilas ir rankų kremas

2019-03-07

Labas!
Neseniai supratau, kad mano širdyje tikrai pavasaris. Susitvarkiau ir susirūšiavau makiažo kolekciją, nusipirkau dėklus veido, kūno ir plaukų priežiūros kosmetikai, atsikračiau nenaudojamos dekoratyvinės kosmetikos, susidėjau mėnesio kosmetikos krepšelį (nedidelis project pan vietoj pribaigtukų įrašo) ir pamačiau jame tiek spalvų! Net mano naudojama kūno ir plaukų priežiūros kosmetika pakvipo pavasariu. Šį kartą - tai "Margarita" kosmetikos linija su šaltalankių aliejumi.


Plaukai kasdien susiduria su daugybe juos žalojančių veiksnių: džiovintuvu, saule, užterštu oru. Juos kasdien prižiūrėti padės „Margarita“ šampūnas su šaltalankių aliejumi. Oranžinės šaltalankių uogos yra natūralus vitaminų C, E, P bei karotino šaltinis, kuris sukaupia gausybę odai ir plaukams reikalingų medžiagų. Tinka visų tipų plaukams naudoti kasdien. Patikrinta dermatologų.


Pradėsiu nuo šampūno, kurio naudojimas atnešė man daug pagyrų. Iš kart įspėju, kad sudėčių nenagrinėsiu, nes tai net penki produktai ir, prisipažinsiu, noriu išvengti krūvos darbo 😀 tačiau sudėčių nuotraukas rasite žemiau (paspaudus pasididina) ir jei jus kažkas domina užsukit į kosmetikosdnr.lt - ten rasite ingredientus bei visą informaciją.

Grįžtant prie šampūno privalau paminėti labai gražiai pasikeitusią pakuotę, kuri traukia akį parduotuvėse. Margarita, šauniai padirbėjote!

Šaltalankių kvapas jaučiamas labai gerai. Tą patvirtina mano vaikino pasakymas, jog panaudojusi šią priemonę kvepiu vasara 😀 faktas, kad kvapas išlieka ilgą laiką man patinka - mėgstu kvepėti skaniai. 

Šampūnas plaukus išplauna puikiai. Atsiminkim faktą, kad mano plaukai riebūs ir nuo to mėgsta prigulti prie viršugalvio - su šiuo šampūnu jie būna purūs ir švarūs. Tiesa, kondicionieriaus tikrai reikia, nes šampūnas nedrėkina ir nemaitina plaukų.


Malonaus aromato dušo želė su šaltalankių aliejumi švelniai prausia odą bei palaiko natūralią drėgmę. Šaltalankių aliejus – natūralus vitaminų C, E, P ir karotino šaltinis, kuris maitina, puoselėja ir gražina odą. Oda tampa švelnesnė, nereikalauja papildomo drėkinimo. Tinka visų tipų odai naudoti kasdien. Dermatologų patikrinta.


Dušo želė yra visiškai identiško kvapo. Malonaus, pavasariško-vasariško. Tik šis ant kūno ilgai neišlieka - bet koks, nes bekvapis kremas anuliuoja visą aromatą. 

Produktas putoja puikiai, naudojasi labai skalsiai, nesausina odos. Net nežinau ką daugiau ir pridurti 😀 mano supratimu dušo želės turi nesausinti, gerai putoti, viską nuplauti ir, būtų gerai, jei mažai kainuotų. Šis mano pageidavimus išpildo su kaupu.


„Margarita“ universalus kremas su šaltalankiu aliejumi sukurtas minkštinti, maitinti ir drėkinti vėjo, šalčio ar saulės pažeistą, išsausėjusią veido ir kūno odą. Šaltalankių uogos – tai gerai žinomas ir vertingas natūralių vitaminų bei aliejų šaltinis. Kremas lengvai pasiskirsto ir greitai susigeria. Tinka naudoti visai šeimai. Dermatologų patikrinta.


Kūno kremas ir vėl to pačio kvapo. Va ši priemonė tai turi gerą kvapą, kuris išlieka taip pat ilgą laiką. Net kvepalų galima nenaudoti, jei ryte tepuosi 😀

Kremas jaučiasi aliejingas, gelsvos spalvos, losjono tirštumo. Tačiau tas aliejingumas drėkina ir maitina odą kuo puikiausiai - mano sausos blauzdos net pamiršo, kad turėtų sausėti! Kiekvieną vakarą pasitepu bent jas negailėdama produkto ir ryte nubundu su tokia švelnia oda! 

Tiesa, produktas nėra skalsus ir man naudojasi ganėtinai netaupiai. Bet kaina juokinga, tad negaila. 


Drėkinamasis rankų muilas su šaltalankių aliejumi švelniai prausia ir nesausina rankų odos. Šaltalankių aliejus ramina, malšina uždegimus. Maitinamosios medžiagos stiprina odos apsauginį barjerą, švelnina ir drėkina rankas. Dermatologų patikrinta.


Skystas muilas toks įdomus. Man kvepia taip pat kaip ir visa ši linija, o va mano tėčiui šis kvapas siaubingas (nors kiti produktai ne). Tikrai labai keista. 

Tačiau kvapas individualus dalykas, ypač šaltalankių. Pats muilas putoja gerai, nesausina odos (kas labai svarbu vėjų ir šalčių nukankintai mūsų odai), gal net minimaliai padrėkina. 

Man labai patinka "Margarita" idėja. Jie rekomenduoja įsigyti muilo papildymą, nusukti dozatorių, jį įdėti į naują buteliuką su papildymu ir toliau naudoti. Taip ir mes, vartotojai, sutaupome, ir gamtoje atsiranda mažiau šiukšlių. 


„Margarita" drėkinamasis rankų kremas efektyviai drėkina rankų odą. Kosmetinėms procedūroms dar mūsų protėvių naudotas šaltalankių aliejus teikia odai vertingų medžiagų – vitaminų C, E, P, karotino. Kremas rekomenduojamas išsausėjusiai, šerpetojančiai, sudirgusiai, saulės bei vėjo ir šalčio paveiktai rankų odai. Patikrinta dermatologų.


Rankų kremas identiškas kūno kremui. Na, gal vos vos lengvesnis ir greičiau įsigeria, bet ir poveikis toks pats, ir kvapas, net pakuotė (žinoma, ši 1,5 karto mažesnė ir patogesnė rankinėje/kuprinėje). Dėl to nesikartosiu 😀


Šią liniją užskaitau! Beveik visus produktus išnaudojau, liko tik apie pusė pakuotės kūno kremo ir nedaug naudotas rankų kremas (ne todėl, kad jis blogas - tiesiog šiuo metu naudoju RASA kremo likučius ir nenoriu numesti pustuštės pakuotės į šalį. Po jos ateis šio kremo valanda).

Ar matėt, kad atsirado ir serbentų, ir miško uogų, ir aviečių, ir vyšnių, ir svarainių, ir spanguolių, ir medaus, ir braškių, ir agurkų kvapų linijos? Kaip aš norių visų tų uogų produktų! Naudodama tai tikrai jausčiausi vasariškai 😀

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.