KOVO MĖNESIO DEKORATYVINĖS KOSMETIKOS DĖŽUTĖ

2019-03-12

Sveikutės!
Pasakojau jums, kad vietoje pribaigtukų iššūkių noriu daugiau padirbėti su dekoratyvine kosmetika. Turiu jos labai daug, bet pastebėjau, kad naudoju kelis produktus ir apie kitus esu pamiršusi (nors juos labai myliu!). Todėl kas mėnesį stengsiuosi pakeisti produktus, kuriuos naudoju ir taip įsitikinti, kad juos tikrai verta turėti, o kartu noriu subaigti pustuščius gaminius. Smalsu, ką naudosiu šį kartą?


MAKIAŽO BAZĖ. Kol dar nėra labai šilta ir odai reikia bent kažkiek daugiau drėkinimo, noriu duoti dėmesio savo žiemą mylėtai drėkinančiai Maybelline makiažo bazei. Ji vos vos užpildo poras, šiek tiek padrėkina ir padeda viskam dengtis lengviau. Jau rinkčiausi matinę, poras užpildančią bazę, bet žinau, kad nuo tos akimirkos, kai pasirinksiu šį žingsnį, drėkinanti bazė gulės neliečiama iki žiemos, todėl noriu palikti kuo mažesnį likutį.

MASKUOKLIAI. Čia yra dvi priemonės, nes Maybelline atitinka mano odos atspalvį ir jį naudoju ant makiažo bazės paakių srityje (neutralizuoja melsvą spalvą). Pasilikčiau vasarai, kai įdegsiu, bet liko mažiau nei centimetras produkto ir negaliu tokio laikyti 😀 o įšviesinimui ir papildomam maskavimui pasirinkau Catrice Camouflage maskuoklį - tai ntoji mano pakuotė ir bus dar ne viena, garantuoju.

MAKIAŽO PAGRINDAS. Kasdien nenaudoju vieno makiažo pagrindo, nes tai užtrunka, o ir reikalo nematau. Tad šį GOSH makiažo pagrindą lygiomis dalimis maišau su Mizon kremo likučiais - taip ir odos atspalvis sulyginamas, ir daug darbo nereikia, ir veido kremų bei pagrindų kolekcija mažėja. Savotiškas BB 😀


FIKSUOJANTI PUDRA. Įsigijau Too Faced birią pudrą, kovo 16tą Londone planuoju įsigyti Airspun ir RCMA, todėl reikia pabaigti numylėtą GOSH. Ji fiksuoja idealiai, matizuoja, nepalieka baltos spalvos ant veido, išlieka visą dieną. Jokių minusų.

BRONZER'IS. Physicians Formula Butter Bronzer jūsų nenustebino, tiesa? Pastaruoju metu tai mano mylimiausias bronzeris. Manau, kad jį naudosiu tol, kol lengvai įdegsiu, nes tai šviesiausia mano turima spalva, kuri vasarą tiktų nebent visko fiksavimui 😀

HIHGLIGHTER'IS. Taip pat kol dar esu balta noriu panaudoti ir Colourpop Flexitarian švytėjimo suteikiančią priemonę. Tai labai intensyvus produktas, kurio reikia mažai, kad įgauti natūralų efektą, tad per mėnesį naudojimo turbūt atrodys kaip naujas, bet bandom sunaudoti kuo daugiau.


ANTAKIŲ TUŠAS. Antakiams anksčiau nieko nenaudojau, bet po truputį mokausi šio meno. O kol savaitgaliais praktikuojuosi, darbo dienomis pas mane karaliauja Catrice tušo likučiai - ir galiojimas turbūt baigėsi, ir liko nedaug, tad kitą mėnesį jo pas mane jau nebebus.

AKIŲ ŠEŠĖLIAI. Ir vėl dvi priemonės - viena kreminė greitam makiažui, kita - spalvota pavasario pradžiai. Maybelline kreminį šešėlį turiu ilgą laiką, bet tai jį prisimenu ir sąžiningai naudoju, tai vėl numetu į šalį. Galiojimas ne guminis, todėl reikia ir vėl pradėti naudoti rytais, kai neturiu laiko žaidimams su paletėmis. O kad jau paminėjau paletes, tai išsitraukiau Maybelline Lemonade Craze paletę, kurioje yra tik šilti atspalviai. Ideali pavasariui - kai nėra laiko naudoju vieną spalvą, kai laiko daugiau - bandau kažką susikurti.

BLAKSTIENŲ TUŠAS. L'Oreal Paradise Extatic tušas yra vienas iš mano favoritų (na gerai, dalinasi pirmą vietą su L'Oreal Unlimited tušu). Jį turiu jau du mėnesius, tad šis mėnuo paskutinis (kaip žinot, tušus reikia keisti kas tris mėnesius) ir noriu kuo daugiau išnaudoti.


LŪPŲ BLIZGIS. Essence lūpų blizgį jau pabaigiau, o šį mėnesį, prieš pradėdama naudoti kitus neatidarytus savo blizgius, noriu pabaigti RASA blizgų balzamą. Teoriškai tai balzamas, bet man lūpas drėkina tiek pat, kiek kiti blizgiai, todėl priskiriu šiai kategorijai ir naudoju būtent su tokia paskirtimi.

LŪPŲ DAŽAI. Na, o jei kurią dieną norėsiu pasidažyti ryškiau, naudosiu Golden Rose lūpų kreidelę. Ji labai gera - pigmentuota, matinė, nesausina, gerai išsilaiko, pigi, bet kažkodėl panaudojusi savaitę padėjau į šalį. Taisau padėtį 😀

Tikiuosi, kad bent penkios priemonės iš šio sąrašo atsidurs ir pribaigtukų įraše - būtų idealu apmažinti savo kolekciją, nes aš ir vėl visko turiu per daug. O kur dar naujos PR siuntos... 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.