GREEN FEEL'S intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi 🥥

2019-03-18

Labutis!
Praeitą savaitę mano namuose atsirado katė. Bambino - mieliausias mano matytas kačiukas. Jie yra trumpomis kojomis, lyg taksai, tačiau labai greiti 😀 maniškis baltas, pūkuotas ir su skirtingomis akytėmis - viena mėlyna, kita žalia. Kiek nerimavau, kad mano biglis nedraugaus su ja, tačiau viskas super ir draugystė pati nuoširdžiausia. Kaip ir mano su Green Feel's. Tad vos atsiradus intensyviai maitinančiai plaukų kaukei su kokosais aš nieko nelaukus žygiavau pirkti. Ir... neradau. Virš mėnesio ieškojau, bet visur išpirkta! Pagaliau ji atsidūrė mano rankose. Dabar suprantu kodėl visur tuščia 😀


Intensyviai maitinanti plaukų kaukė su kokosų aliejumi. Priemonės 100 % natūralūs aktyvieji komponentai pasižymi išskirtiniu plaukų maitinimu, padeda atstatyti sausus, nusilpusius, besiveliančius plaukus ir sugrąžina jų spindesį. Kaukėje esanti itin didelė koncentracija kokosų aliejaus intensyviai maitina plaukus. Hidrolizuotas keratinas aktyviai stiprina, padeda susigrąžinti natūralų plaukų spindesį. Pantenolis padeda išvengti išsišakojusių, skilinėjančių plaukų galiukų. Priemonė pasižymi itin maloniu kokosų kvapu. Geriausiam rezultatui pasiekti rekomenduojama naudoti 2-3 kartus per savaitę. Naudojimas: tepkite kaukę ant išplautų, švelniai nusausintų plaukų. Palaikykite 5-10 minučių. Nuskalaukite vandeniu.


Pradėkime nuo sudėties. Pilna sudėtis matoma nuotraukoje (paspaudus pasididina), o aš išnagrinėsiu pirmus šešis ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo ir minkštiklis, toliau matome visų mylimą gliceriną, konservantą, kuris kondicionuoja plaukus, dar vieną minkštiklį ir šeštoje vietoje - žadėtas kokosų aliejus. Viskas gražu, tik tas konservantas geltonuoja, tačiau juk neraudonuoja, tiesa? O jis griežtai ribojamas ES, tad kiekis tikrai saugus. Beje, žadamas kokosų aliejus labai aukštai - retas gamintojas į savo šešetuką įtraukią ingredientą, apie kurį kalba ant pakuotės. Man tai patinka. 


Naujosios Green Feel's pakuotės man labai patinka - atrodo šiuolaikiškai, moderniai ir tikrai traukia akį parduotuvėje. Kartoninės dėžutės viduje randame du nerealius dalykus - vidinėje dėžutės pusėje surašyti ingredientai (jie ir aprašyti taip, kad suprastų ne tik chemikai), o pačioje dėžutėje plaukų kaukės indelis. 

Indelis užsukamas, standartinis, su tais pačiais mėlynais motyvais. Gražu, dera mano vonioje 😀


Kaukė tikrai kvepia kokosais! Kaip aš tuo džiaugiuosi - kokosai viena iš mano silpnybių. Kažkada jau minėjau, kad dažnai nusiperku kokoso riešutą ir su malonumu jį laužau. 

Produktas riebios konsistencijos. Pirmą kartą pamačiusi net sutrikau - ar neriebalins plaukų?? Ne, neriebalina! Mano pasišiaušusius plaukus suglosto į vietą, sušvelnina, jie tampa slidūs ir blizgūs. O šaknys nesusiriebaluoja ir plaukai neprilimpa prie viršugalvio. Aš sužavėta.

Savaitgalį praleidau Londone - buvo labai vėjuota, tad grįžus namo negalėjau įkišti pirštų į plaukus. Ant susivėlusių vietų užtepiau kaukę, palaikiau 15min, išskalavau ir be problemų iššukavau. Idealu!


Be nuolaidų kaukė kainuoja apie 4 eurus, tačiau dažnai taikomos iki 40% nuolaidos - tai reiškia, kad priemonė kainuoja vos 2,4eur! Reikės užsipirkt, jei rasiu 😀

Tai pigiausia ir geriausia rinkoje esanti plaukų kaukė. Žinoma, tai mano asmeninė nuomonė, bet kaukė patenkina visus lūkesčius ir nerandu nei vieno minuso. Green Feel, laukiam daugiau jūsų kaukių!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.