Drėkinamasis veido kremas su hialurono rūgštimi "Daily Renew" | www.biobloss.lt

2019-03-26

Labas!
Ilgą laiką naudojau mylimą savo veido kremą iš Clinians. Tačiau visos žinome, kad prie gero priprasti lengva ir tada reikės dar geresnio 😀 dėl šios priežasties nusprendžiau išbandyti kažką natūralaus, bet ne ką prastesnio ir į mano akiratį pirmiausia pateko www.biobloss.lt parduotuvė, nes joje radau net 99,75% natūralų veido kremą iš Evolve Beauty. Ir jis mane sužavėjo!


Šis drėkinamasis kremas skirtas normaliai ir sausai odai. Pagamintas su grynų organinių aliejų mišiniu. Ekologiškas argano aliejus maitina, o natūrali hialurono rūgštis ramina ir aprūpina odą drėgme. Švelnus aromatas su raminančiu hipoalerginiu vanilės ir kokosų natūraliu kvapu.


Pradėkime nuo sudėties peržvelgimo. Visos sudėties aš nenagrinėsiu (ją galite rasti čia), o peržvelgsiu pirmus šešis ingredientus, kurie sudaro kremo pagrindą:
Pirmiausia matome vandenį, tuomet minkštiklį, kuris reguliuoja klampumą, saulėgrąžų aliejų, sviestmedžio sviestą (mano mylimiausias sviestas odai!), odą kondicionuojantį minkštiklį ir gliceriną. Sudėtis ideali, viskas žalia, gražu ir lengvai suprantama. 


Pakuotė tamsaus stiklo - tai apsaugo kosmetiką nuo saulės spindulių poveikio. Iš natūralios kosmetikos visada tikiuosi tokių pakuočių. Lipdukas taip pat labai paprastas, minimalistinis, bet žavus - dar vienas dalykas, kurio tikiuosi iš natūralaus kremo pakuotės. 

Kremo yra ganėtinai mažai - 30ml, tačiau aš jį naudoju kiekvieną vakarą ir sunaudojau gali tik ketvirtadalį. Dėl to kalta konsistencija. Ji rieboka, atrodo, kad kremas gersis ilgai ir nuobodžiai (užbėgdama už akių privalau paminėti, kad taip nėra). Nuotraukoje matomo kiekio man užtenka dviems vakarams, kai kitų kremų vakarais sunaudoju dvigubai daugiau (taaaip, aš myliu kremus ir jų naudoju daug 😀).


Svarbiausias dalykas, kurio tikėjausi iš šio kremo, yra odos būklės neprastėjimas. Mano oda dehidratavusi, linkusi į stiprų sausumą. Ypač tokiu oru - kieno oda pavasarį ideali? Pagaliau mano tokia!

Vakarais negailiu kremo (nors jo ir reikia nedaug, stengiuosi tepti daugiau) ir sausumo pojūtis dingsta akimirksniu. Kremas susigeria žaibiškai ir oda atrodo matiškesnė. Nesitikėjau to iš kremo, kurio trečias ir ketvirtas ingredientai yra riebūs aliejai/sviestai. Dėl šios priežasties tikiu, kad kremas nepaliktų abejingų tiek sausą odą turinčių, tiek riebiaodžių merginų. 

Kremas man visiškai nekemša porų. Maniškės linkusios labai kimštis, bet paskutiniu metu jos švarios. Na, tiek švarios, kiek tai įmanoma 😀


Dar vienas pastebėjimais - mano oda atrodo daug šviesesnė. Nuraminamas raudonis, rytais pabundu ne tik su minkšta ir švelnia oda, bet ir su baltais skruostais, kas man yra neįprasta. 

Tai tas kremas, kurį tikrai mielai kartočiau. Ir tą padarysiu, kai baigsis turima kolekcija ir nuslops noras bandyti kažką naujo. Ir jums rekomenduoju. 

Dabar naudoju ir Evolve Beauty serumą (šią savaitę bus įspūdžių įrašas!) ir sąžiningai dairausi į veido prausiklį su baobabu, veido kaukę su AHA rūgštimis ir veido prausiklį kasdienei priežiūrai. O kur dar kitų gamintojų prekės... 😀


Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.