ALDO VANDINI priemonės kūnui

2019-03-25

Labutis!
Taip, pavasarį mano bloge dar yra įrašų su kalėdinėmis nuotraukomis... Skubu taisyti padėtį ir kuo greičiau aprašyti tokius gaminius. Naujų nuotraukų padaryti negaliu, nes gaminiai jau sunaudoti arba beveik sunaudoti. Tačiau nekreipkime dėmesio į dekoracijas ir aptarkime dvi Aldo Vandini priemones kūnui, kurias radau Eurokos Advento kalendoriuje. 


Abi priemonės yra kelioninės talpos, vienos man užteko 5-7 dienoms (tepu tik kojas). Balzamas baigėsi greičiau, losjono užteko ilgesniam laikui. Tai mane šiek tiek nustebino - nuoširdžiai tikėjausi, kad balzamas bus riebesnis, sunkesnis, o losjonas lengvas. 

Balzamas tikrai buvo riebesnis, tačiau įsigėrė labai greitai, puikiai drėkino odą, ją minkštino. Neturiu visiškai jokių priekaištų - jei jis kvepėtų ne gėlėmis, o uogomis, vaisiais, riešutais, vanile, kava, kokosais ar šiaip bet kuo - kartočiau. Kaip žinote, nesu išranki kvapams, bet gėlių kvapai kosmetikoje mane erzina.

Na, o losjonas jautėsi kaip geras, riebus kremas. Jį net išspausti reikia jėgų, ant sausos odos užtepti beveik neįmanoma, tad tepiau tik išlipusi iš vonios. O paskui gerą valandą vaikščiojau kaip pūkų surinkimo aparačiukas (katė ir šuo turi plaukų, šeriasi, negi jūs gyvenat steriliai ir kas minutę surenkat visus plaukus? Nemanau). Nepaisant šio minuso losjonas maitino odą idealiai. Minusą jam skiriu dar ir už losjono pavadinimą. Pirkdama tokį produktą tikėčiausi lengvo, greito drėkinimo, o ne riebaus ir sunkaus kremo. 

Balzamas viršuje, losjonas - apačioje

Reziumuojant galiu pasakyti, kad abi priemonės man labai patiko. Balzamas gerai drėkina ir greitai įsigeria, o losjonas puikiai maitina odą, bet geriasi ilgai. Mielai kartočiau abi, tik losjoną palikčiau žiemai. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.