WET N WILD megaglo highlighter'is

2019-02-25

Labas!
Saulėti orai mane verčia naudoti dar daugiau švytėjimą suteikiančių priemonių - jos taip pasakiškai spindi prieš šviesą! Todėl išsitraukiau savo išsvajotąjį Wet N Wild megaglow highlighter'į. Ši priemonė giriama visame pasaulyje ir daugelis merginų ją turi savo kolekcijoje. Ne veltui, tad įsigijau, naudoju ir noriu pasidalinti įspūdžiais bei parodyti rezultatus. 


Švelnios tekstūros kompaktinės pudros sudėtyje gausu pigmentų. Ji suteikia odai išskirtinio švytėjimo ir paryškina kaktos liniją, skruostikaulius, smakrą.

Šią priemonę įsigyti galite Eurokos parduotuvėse. Be nuolaidos ji kainuoja 5,29eur, bet dabar visai Wet N Wild kosmetikai taikoma 30% nuolaida, tad įsigyti galite už 3,70eur.


Pakuotė ganėtinai tvirta, tačiau neatrodo kaip tvirčiausia pasaulyje. Nesulūžo, nesusibraižė, nors tikrai susibraižys ateityje. 

Švytėjimo suteikianti pudra atrodo pasakiškai. Tas iškilus lapelis, spindesys patraukia akį net nežinant, kad tai garsi ir giriama priemonė. Aš esu ta pirkėja, kurią patraukia išvaizda, todėl toks dizainas yra idealus pasirinkimas tokio tipo priemonei.


Jūs tik pažiūrėkit į tą švytėjimą 😭 galima išgauti tiek natūralų efektą, tiek labai stiprų švytėjimą. Swatch'as darytas vos kartą perbraukus - jokio sluoksniavimo. Matot kaip stipru? Aš sužavėta!

Vos už keletą eurų gaunate labai labai kokybišką produktą. 

Kalbant apie mano turimą atspalvį "Blossom Glow", jis turi lengvą rausvą potonį. Man rausvi dalykai ant veido nepatinka (dėl to nenaudoju skaistalų), tačiau ši priemonė man prilipo. Ypač pavasarį, kai veidą norisi pagyvinti, priderinti prie aplinkos. Tas rausvumas matosi tik pagavus tam tikrą kampą, todėl net nemėgstančioms skaistalų toks lengvas rausvumas tinka. 


Dažniausiai kasdienai naudoju mažai priemonės - lengvai perbraukiu per ją šepetėliu bei pagyvinu veidą. Nuotraukoje rausvo potonio nesimato, nes, kaip minėjau, jis matomas tik pagavus reikiamą kampą. 


KOKIUS HIGHLIGHTER'IUS NAUDOJATE? PASIPASAKOKITE!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.