Vakarienė tamsoje "Dine in the Dark"

2019-02-05

Labas!
Artėja Valentino diena, o dar neturit dovanos? Skubu su geriausia idėja, kokią esu sugalvojusi. Kviečiu į vakarienę tamsoje. Šią dovaną vaikinui dovanojau prie gimtadienio dovanų, tačiau labiau ji tiktų meilės dienos proga. Įspūdžiai bus tiek iš mano, tiek iš mano vaikino pusės, tad nenurašykit dovanos kaip nevyriškos 😀


Nors dovanojau daug materialių dovanų, norėjau ir kažkokių pramogų. Geriausia vieta tokioms dovanoms - laisvalaikiodovanos.lt. Čia randu ir nuolaidų, ir visos idėjos vienoje vietoje, todėl išsirinkti labai lengva. 

Išsiilgote naujų potyrių? Pabodo kasdienė rutina? Mėgstate ypatingomis akimirkomis dalintis su šeima ir draugais? Tuomet vakarienė tamsoje – būtent Jums! Tai unikali valgymo patirtis, atversianti kelius į naują, magišką skonių pasaulį. Aklina tamsa sukurs nepaprastą atmosferą, kurios apsuptyje pradėsite intriguojantį žaidimą su savo juslėmis. Nematysite visiškai nieko: apgraibomis mėginsite surasti stalo įrankius, lėkštes, maistą pamauti ant šakutės…Vis dėlto, didžiausias iššūkis bus suvokti, ką valgote. 

Tai bus kažkas, ką ragavote bent kartą gyvenime, o gal kažkas puikiai pažįstamo, tačiau, akims „nesufleruojant“, ką dedate į burną, valgio skonis gali būti visai kitoks nei tikėjotės. Turėsite pasikliauti savo uosle ir skonio receptoriais, kurie tamsoje tampa daug jautresni. Patys įsitikinsite – tai nėra mitas! Užtikriname, jog ne tik nepamiršite šios vakarienės, tačiau neįtikėtina patirtimi norėsite dalintis ir su draugais, ir patys ją pakartoti vėl ir vėl. 

Vakarienės metu Jūsų laukia: 
Užkandis; 
Karštasis patiekalas; 
Desertas. 

Gėrimai į pasiūlymą neįskaičiuoti, jų galėsite papildomai užsisakyti vakarienės metu.

Pramogos buvo trys (kelionė į Londoną, apsilankymas šaudykloje bei vakarienė tamsoje). Kol kas pasinaudojome dar tik viena ir likome sužavėti! Veiksmas vyko restorane "Medininkai" - pačiame Vilniaus senamiestyje, prie Aušros vartų. Autentiška aplinka, jaukumas, prabanga - tokios pirmos mintys šovė į galvą atvykus. 

Beje, įsigijus kuponą reikėjo užsiregistruoti, išsirinkti patogų laiką ir surašyti alergenus ir nemėgstamą maistą. 

Visi buvome nuvedami į tamsų požemį (skamba kraupokai 😀) ir sėdėjome poromis prie keturviečių staliukų. Galvojome, jog akys pripras prie tamsos ir pradėsime bent kažką matyti, tačiau matėme tik raudoną mirksinčią lemputę, kuri švietė nuo padavėjo matymo tamsoje akinių. Ir tai tik tada, kai jis ateidavo pasiimti lėkščių ir atnešti naujus patiekalus. 

Kai tik atsisėdome prie stalų mūsų laukė duona, sviestas, įrankiai, stiklinės ir asotis su vandeniu. Net neįsivaizduojat kaip sunku tamsoje užsitepti sviesto ant duonos ir įsipilti vandens! 

Paskui buvo atneštas šaltas užkandis. Ką valgėme nepasakosiu, bus neįdomu (jei jau labai smalsu, rasite viską mano instagram'e @burundukasesu, bet jei susiviliojote šia pramoga nežiūrėkit!). Tačiau noriu pagirti, jog buvo 100% atsižvelgta į tai, ko nemėgome ir pirmą patiekalą gavome kitokį, nei visi. Ir labai skanų. 


Baigus pirmą patiekalą valgyti su pirštais laikant įrankius dėl vaizdo (ne mes vieni valgėm su pirštais arba su pirštais užstumdavom maistą ant šakutės 😀) mums papasakojo ką valgėme - tiksliau davė atspėti, o paskui pasakė tiksliai. 

Tas pats ir su kitais patiekalais - viskas buvo labai skanu, sotu, porcijos nedidelės, bet sočios ir prabangios. Mokat 69 eurus tikrai ne už tamsą, o ir už nuostabų maistą. 

Vienintelis minusas, kurį pastebėjome, buvo alkoholis. Pradedant nuo to, kad dvejuose patiekaluose jo buvo, baigiant tuo, kad iš gėrimų galėjome rinktis tik vyną ir dar kažką (o gal dvi vynų rūšis?). Mums dar negalima gerti, o vaikinas dar ir vairavo, tad tenkinomės vandeniu. O aš būčiau neatsisakiusi kavos prie deserto. 

Apie viską trumpai: 
  • įdomūs potyriai
  • skanus maistas
  • prabangi vieta
  • romantiškas vakaras
  • alkoholis 
  • vos 69 eurai

2 komentarai

© BB. Design by FCD.