Tutti Frutti kūno šveitiklis

2019-02-18

Labas! 
Seniai kalbėjau apie kūno šveitiklius, tiesa? Jei atvirai, juos pradėjau naudoti labai retai, nes... vis nenusiperku. Eurokos advento kalendoriuje radau Tutti Frutti kūno šveitiklį, apie kurį šiandien noriu pakalbėti, nes susitariau su savimi, kad reikia nusipirkti tokio tipo priemonę, o tą padariusi apie šį tikrai pamiršiu.


Labai gaila, kad Eurokos į kalendorių dėjo priemones, kurios neparduodamos pačioje parduotuvėje... Tiesa, šį šveitiklį jau radau prekyboje, tačiau tik po dviejų mėnesių nuo pačio kalendoriaus atidarymo! Jei nerašyčiau šios apžvalgos nežinočiau, kad šveitiklis yra ir pamirščiau jį, tad ši dovanėlė nebūtų naudinga parduotuvei.


Šveitiklis yra minkštoje, patogioje pakuotėje. Pakuotė 100ml talpos, tad dydis tinkamas ir keliaujant, ir naudojimui namuose - neužima daug vietos, tokį kiekį galima neštis į lėktuvą. 

Priemonė skalsi, tad šio kiekio man užteko mėnesiui, odą šveičiant 1-2 kartus per savaitę. 

Šveitiklis kvepia mangais. Bet taip tikroviškai, kad net pati užsinoriu vaisių 😁 kvapas laikosi ganėtinai ilgai (nebent paskui ant viršaus tepate kūno kremą - tada kremo kvapas dominuoja), bet neerzina. Tačiau aš nesu jautri kvapams, todėl jautrios merginos turėtų į tai atkreipti dėmesį.

Šveičiantys grūdeliai aštrūs, intensyvūs, todėl po šveitimo tikrai jaučiu, kad oda šveista ir gerai išmasažuota. Man toks šveitimas labai patinka, nes turiu storą odą, tačiau ir vėl, jautrią odą turinčioms vertėtų aplenkti šią priemonę.


Eurokos parduotuvėse ir internete rasit daugiau kvapų šveitiklių, dušo želių, kūno kremų, todėl mėgstančioms gardžius kvapus siūlau pasižvalgyti čia.

Kaina: 1,79eur.

2 komentarai

  1. vis apeidavau šitas priemones, nors ir viliodavo kvapas. gal reikės pabandyti :D

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. Pabandyk, nebrangu, bet taip faina! 😁 net iki mačiau rinkinius 😍

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.