Savaitė su The Skin House serumais | kuris geriausias?

2019-02-19

Labas!
Pabaigiau savo paskutinį turimą serumą veidui, todėl čiupau turimus mėginėlius ir ieškau to, kurį noriu įsigyti. Taip taip, vis kalbu apie The Ordinary, tačiau užsakymą iš jų parduotuvės darysiu kiek vėliau (noriu vienu kartu užsisakyti didelį kiekį  kartu su drauge). O serumo tai reikia dabar! Supratau, kad užsakymų iš eurokos.lt dėka gavau tris The Skin House serumų mėginėlius, tad savaitę juos naudojau ir galiu pasidalinti savo įspūdžiais!


ROSE HEAVEN SERUMAS

Serumo pagrindą sudaro vanduo, toliau matome visų pažįstamą gliceriną, medžiagų patekimą į odą skatinančią priemonę, odą minkštinantį ir drėkinantį silikoną, dar vieną minkštinantį ir kondicionuojantį silikoną bei tirštiklį. Pirmi mane dominantys ingredientai visiškai saugūs - idealu!

Serumas vidutinio tirštumo. Jaučiasi, jog sudėtyje yra silikonų, kadangi serumas slysta oda, labai maloniai jaučiamas. 

1,5ml man užteko trims kartams - tai reiškia, kad standartinės 50ml pakuotės man užtektų net šimtui kartų! Labai skalsus produktas, esu sužavėta. Įprastai serumai man baigiasi labai greitai. 

Panaudojus šį serumą odą iš kart tapo minkštesnė, švelnesnė. Beje, jį naudoju vakarais prieš įprastą maitinantį naktinį veido kremą. 

Eurokos parduotuvėje jo neradau, tačiau radau loverte.com vos už 25,95eur.


DR. CLEAR MAGIC SERUMAS

Pagrindą sudaro vanduo, drėkiklis, loeso ekstraktas, drėkinanti hialurono rūgštis, antibakteriškai veikiantis ir odą sausinantis alkoholis bei dar vienas drėkiklis. Dėl geltono ingrediento penktoje vietoje aš nepykčiau, tačiau tai - alkoholis... Vien dėl to serumas neatsidurs mano krepšelyje. Turiu sausą odą ir alkoholio ant jos tepti nenoriu.

Serumas lyg vandenėlis - skystas, permatomas ir labai greitai susigeria. Alkoholis tikrai jaučiasi - ir kvapas spiritinis, ir lengvas dilgčiojimas yra. Mėginėlio man užteko 4-5 kartams, bet per tą laiką oda tikrai atrodo gražiau, neatsirado naujų spuogelių, seni išdžiuvę. Bet nemėgstu alkoholio kosmetikoje ir mano odai jis netinka, tad pasuoju.

Loverte.com serumas kainuoja 21,5eur.


WRINKLE SUPREME SERUMAS

Serumo pagrindą sudaro vanduo, toliau matome visų pažįstamą gliceriną, medžiagų patekimą į odą skatinančią priemonę, odą minkštinantį ir drėkinantį silikoną, dar vieną minkštinantį ir kondicionuojantį silikoną bei tirštiklį. Viskas identiška rožių serumui, todėl taip pat idealu. 

Serumo konsistencija ir efektas identiškas pirmąjam bandytam serumui. Drėkino, švelnino, minkštino odą, tačiau mieliau rinkčiausi pirmąjį, nes šis skirtas vyresnėms moterims.

Išvados: rožių serumas labiausiai vertas savo dėmesio jaunesnėms merginoms ir moterims, o Wrinkle Supreme - vyresnėms. Sudėtys idealios, poveikis matomas jau po kelių naudojimų. Super!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.