Kiehl's Ultra Facial Cleanser veido prausiklis

2019-02-13

Labas!
Esu veido priežiūros priemonė maniakė. Mėgstu bandyti naujas, atrasti perliukus. O ir su kompanijomis susipažinti smagiausia pradedant nuo veido priežiūros priemonių. Kiehl's - tai kompanija, kurios produktus vis stebiu, seku ir noriu išbandyti, tačiau koją pakiša kaina. Kai tik atsirado galimybė susipažinti būtent su jų prausikliu tą pačią sekundę ja pasinaudojau ir skubu rašyti apžvalgą!


Aš turiu 75ml pakuotę (standartinė - 150ml), kuri nuo tikrosios skiriasi tik dydžiu. Pakuotė minkšta, patogi. Nors man labiau patinka prausikliai su pompa, ši pakuotė yra tikrai patogi ir nekelia jokių problemų - neslysta iš rankų, neišspjauna per daug prausiklio.

Pažiūrėkime į pirmus šešis sudėties ingredientus:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome putojimą sukeliantį ir odą sausinantį SLS, stabilizatorių, drėkinantį gliceriną, putojantį tirštiklį bei putojantį kondicionierių

Na ką, nieko labai gero nematau - iš tokios kainos tikėjausi daugiau, bet tai vienas iš pigiausių Kiehl's prausiklių, gal brangesni geresnės sudėties?


Prausiklis labai tirštas ir glitus. Tikrai taip, glitus 😀 plaunant veidą tik rankomis jis mozojasi po veidą ir reikia daug trynimo bei vandens norint išgauti putas. Bet aš naudoju kempinėlę (štai tokią) ir su ja prausiklis putoja labai gerai nekeldamas problemų. 

Erzinančio kvapo nejaučiu, bet jis uoslės ir nepamalonina. Jaučiasi, kad veidą prausiu ne su gėlytėmis ar vaisiais, o su rimtu prausikliu. 


Prausiklis man akių nedirgina, tačiau jų ir neplaunu, nes antroje sudėties vietoje matau SLS. Makiažo likučiai pašalinami lengvai, oda nelieka jautri ar išsausinta (sausumo tik tiek, kiek būna nuplovus paskutinius riebaliukus, kurių sausaodei tik duok). Įdomumo dėlei su šiuo prausikliu nuploviau visą makiažą prieš tai nenaudodama jokių kitų valiklių, micelinių vandenų bei kitų priemonių ir makiažas buvo pašalintas idealiai! 

Sunaudosiu iki paskutinio lašo su didžiausiu malonumu, tačiau kitą kartą pasižvalgysiu į kitas priemones (gal valomąjį aliejų?), kad galėčiau dar labiau susipažinti su kompanija ir atrasti dar smagesnių priemonių.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.