Gimtadienio organizavimas. Dekoracijos | Pigu.lt

2019-02-11

Sveikos!
Tęsiame įrašus apie gimtadienio organizavimą! Su Pušku Pušku pasirūpinome vieta ir sėdėjimu, dabar laikas viską papuošti. Čia man labai padėjo Pigu.lt lobiai - po Naujųjų ir Kalėdų čia labai dideli išpardavimai, taip pat pritaikiau ir keletą žiemos šventėms skirtų dekoracijų, tad galutinis variantas gavosi pigus ir labai smagus.


Pirmiausia užsukau į šią parduotuvę ieškodama auksinių, sidabrinių bei juodų balionų. Kadangi viską dariau likus savaitei iki gimtadienio, juodi balionai nespėtų manęs pasiekti laiku, tad išsirinkau dvi pakuotes auksinių bei sidabrinių balionų. Deja, bet jų taip ir nenufotografavau, tačiau jie tikrai dideli, patvarūs, ilgai išlieka neišsipūtę ir atrodo pasakiškai. O ir nebrangūs - dabar balionų kainos kosminės, ypač jei ieškot ne paprastų spalvotų, o atitinkančių kažkokias tematikas.


Koks gimtadienio tortas be fejerverkų, tiesa? Jie nėra brangūs, bet pati tikrai pamirščiau įsigyti atskirai, tad pasičiupau pakuotę fejerverkų tortams (4vnt.) iš pigu.lt - vos trys eurai, o ir užteks dar ir kitam gimtadieniui bei nereikės sukti galvos. 

Saldžiam stalui papuošti suradau ir juodų-baltų-pilkų burbuliukų tekstilinę girliandą. Jos seniai norėjau, tad tai buvo puiki proga pagalvoti ne tik apie vienkartinę dekoraciją, bet ir pritaikyti ją ateičiai. Tai graži dekoracija ne tik šventėms - puikiai atrodo ant mano makiažo stalelio.

Į temą buvo ir juodi puodeliai su auksinėmis žvaigždėmis, tačiau jų nerekomenduoju - maždaug po dešimties minučių dugnas pradėjo atsiklijuoti ir gėrimai ištekėjo lauk. Jei organizuosiu tokios tematikos šventę, juos pirksiu tik servetėlėms, įrankiams, šiaudeliams ar kokiems neskystiems desertams/užkandžiams tiekti.


Na, o vakariniam jaukiam apšvietimui išsirinkau StarMaster žvaigždžių projektorių, kuris pasakiškai atrodo. Vienintelis dalykas - privalo būti tikrai tamsu, kad išgauti efektą, o mūsų kolonėlės yra su apšvietimu, tad jo neišjungus gražaus efekto trūko. Bet tai dalykas, kurį ir po šventės mėgstu vakare įsijungti, tad tai patiktų ypač mažiems vaikams, bijantiems tamsos. Jauku, pigu ir gražu. Per gimtadienius mėgstu sienas papuošti baneriais. Niekada jų neperku, o pati susirandu Pinterest programėlėje, atsispausdinu ant storo A3 formato lapo po dvi raudes/skaičius ir voila. Šiemet karaliavo skaičius 18: 


Taip pat labai rekomenduoju visiems panaršyti Pinterest - čia netrūksta pigių DIY idėjų bei tiesiog idėjų, kurias galima pigiai įgyvendinti. O pigu.lt pasižvalgykite akcijų skiltyje - tikrai rasite ką pritaikyti savo šventei. Aš jau dabar galvoju apie dalykus savo gimtadieniui (žinau, kad sakiau, jog jį organizuoju ne aš, tačiau taip mėgstu organizacinius dalykus, kad realiai didžiąją dalį padarau pati 😀 ar bent surenku visas idėjas ir išsakau tikslius norus).

Kitas įrašas apie maistą! Pigiai, sočiai ir skaniai - įmanoma!

1 komentaras

  1. jauki nuotrauka su tuo apšvietimu,noriu ir aš tokių bumbulų. galvoju kaip pasipuošti namus, būtų labai į temą..

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.