GARNIER Pure Active Charcoal Peel-Off nulupama kaukė su anglimi

2019-02-21

Labas!
Jums turbūt jau teko matyti naująsias Garnier Pure Active Charcoal Peel-Off nulupamas veido kaukes su anglimi, tiesa? Juodų nulupamų veido kaukių bumas jau praėjo, tačiau aš iki šiol mėgstu jas bandyti - nėra netvarkos, ištraukiami inkštirai. Net jei jie neištraukiami, bent oda nudepiliuojama 😀 tad gavusi Garnier siuntą su šiomis kaukėmis jau kitą dieną išbandžiau su vaikinu ir draugu, tad skubu dalintis mūsų įspūdžiais! Na, o kadangi gavau dvi kaukes, vieną noriu jums padovanoti FaceBook'e, laukit naujienų!


Veido kaukė su juodąja anglimi, aliejų T-PROFILU, praturtinta salicilo rūgštimi, žinoma dėl savo valymo savybių, intensyviai sudrėkina, atgaivina ir valo bei šveičia odą. 

Savybės: 
 • Valo;
 • Pašalina riebalų perteklių;
 • Mažina porų matomumą;
 • Pašalina nuovargio požymius.


Pakuotė maža, vos 50ml talpos, bet man tai ideali talpa - ar įmanoma išnaudoti 150ml naudojant tik ant nosies ir smakro 1-2k./sav.? Man nerealu, nes būna ir mėnesio pertrauka tarp naudojimo, jei jaučiu, kad tokių priemonių nereikia arba noriu kitų kaukių. 

Tiesa, ši mažytė pakuotė įdėta į kartoninę dėžutę, ant kurios dauguma informacijos. Jei sudėtis būtų ant pačios tubelės, tos dėžutės galėtų ir nebūti - būtų draugiškiau gamtai.

Kaukės naudojimas labai paprastas - užtepi ant norimų vietų, palaikai kol išdžius ir plėši lauk su visais inkštirais. 


Kaukės konsistencija įprasta tokio tipo priemonėms - tąsi, juoda, kol neišdžiūva sunkiai nuplaunama. Kvapas iš pakuotės neerzina, tačiau tepant ant odos pradėjo graužti akis. Tačiau tas graužimas dingo per minutę. Gerai, nes kitaip tikrai nesikankinčiau. Merginos, jautrios kvapams, turėtų į tai atkreipti dėmesį. 

Priemonė ant odos dengiasi super lengvai, tolygiai, todėl klampumas palyginus mažas. Tik reikia dengti kiek storesnį sluoksnį, nes ant smakro pirmą kartą užsitepiau ploną sluoksnį ir nuplėšiau mažais gabaliukais bei visi nešvarumai liko viduje. 


Rezultatas manęs nenustebino. Pasišalino didžioji dalis užsikimšusių porų mano skruostų srityje, bet nosies poros liko purvinos. Na gerai, nosis tikrai šviesesnė ir paviršutiniai nešvarumai išvalyti, bet giliau esantys liko savo vietoje. Tiesa, pagarinus odą iš nosies buvo pašalinta šiek tiek inkštirų, todėl tikiu, kad tai gera priemonė, jei naudosite ją reguliariai.

Mano vaikinui kaukė įveikė ir nosies nešvarumus, o va draugo plėvelė buvo švari. Manau, kad ši kaukė veikia tik atviras poras ir ištraukia tik jose esančius nešvarumus - mano nosies poros uždaros, bet skruostų atviros, vaikino visos poros didelės, o pas draugą porų net nesimato 😀

Beje, jokio skausmo plėšiant. Net diskomforto nejaučiau, todėl tai oficialiai neskausmingiausia nuplėšiama kaukė 😀

Kaina: 5-6 eurai parduotuvėse, kur prekiaujama Garnier kosmetika.

2 komentarai

 1. pati šį ryt išmėginau tai skauda!!!! gal tu plaukų ant veido neturi, nes aš tai plaukuotas žmogus :D nusirdepiliavau visus, apsiašarojau :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ane?? Nei man, nei draugui, nei vaikinui neskaudėjo visiškai 😁 o plaukų turiu, todėl net keista buvo, kad neskauda 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.