Dove šampūnas ir kondicionierius ❤

2019-02-09

Sveikos!
Pribaigtukuose turbūt matėte, kad jau pabaigiau Dove šampūną, kurį gavau nuo kompanijos švenčių proga. Kondicionierius taip pat jau baiginėjasi, tad pats laikas aprašyti įspūdžius. Kaip žinote, Dove yra mano labai mylima kompanija, tad ir šis duetas man patiko.


Šampūnas skirtas tiesiems, priglusti linkusiems plaukams pakelti; 
Ypatingai maitina ir drėkina plaukus, padėdamas atstatyti reikalingą drėgmės lygį; 
Plaukai tampa elastingesni, tinkamai pamaitinti ir sveikai spindintys; 
Šampūnas sukurtas pasiremiant Oxyfusion technologija, kuri užtikrina, kad plaukai įgis iki 95 procentų daugiau apimties - tuo pasirūpina sudėtyje esančios deguonies molekulės; 
lengva maloni tekstūra nenusvers plaukų; 
produktas tinka kasdieniam naudojimui. 

Naudojimas: nedidelį kiekį produkto įtrinkite į drėgnus plaukus. Kiek palaukę, kruopščiai išskalaukite. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite kartu su tos pačios linijos Dove kondicionieriumi.


Kondicionierius skirtas tiesiems, priglusti linkusiems plaukams pakelti; 
Ypatingai maitina ir drėkina plaukus, padėdamas atstatyti reikalingą drėgmės lygį; 
Plaukai tampa elastingesni, tinkamai pamaitinti ir sveikai spindintys; 
Kondicionierius sukurtas pasiremiant Oxyfusion technologija, kuri užtikrina, kad plaukai įgis iki 95 procentų daugiau apimties; 
Lengva maloni tekstūra nenusvers plaukų; 
Produktas tinka kasdieniam naudojimui. 

Naudojimas: nedidelį kiekį produkto įtrinkite į drėgnus plaukus. Kiek palaukę, kruopščiai išskalaukite. Geriausiam rezultatui pasiekti naudokite kartu su tos pačios linijos Dove šampūnu.


Dove pakuotės ganėtinai panašios, tad ir šios neišskirtinės. Kondicionieriaus pakuotė panaši į šampūno, tik tarsi apversta ir be melsvos spalvos - ši savybė leidžia lengvai juos atskirti. Juk ne aš viena nemėgstu, kai iš šampūnas, ir kondicionierius atrodo taip pat, tiesa?

Šampūnas skaidrus, skystas, o kondicionierius - baltas ir tirštas. Abu kvepia Dove įprastu kvapu, kurio neįmanoma apibūdinti 😀

Gražių sudėčių nesitikiu, tačiau Dove to ir nežada bei nepasisako esanti natūralumo šalininkė. Nežinau kodėl, bet šia kompanija pasitikiu ir jei reikia šampūno per minutę, imu bet ką iš Dove - net ir nenatūralios sudėtys nesausina, neerzina, netrugdo ir net padeda.


Mano šaknys riebios, o galai sausi, todėl ieškau priemonės, kuri gerai išplautų, neriebalintų, bet drėkintų ir švelnintų. Taip pat noriu apimties prie šaknų, bet pamaitintų ir nesipučiančių, nesielektrinančių galų. Sunku viską suderinti, bet šiai kompanijai pavyksta. 

Šampūnas putoja labai gerai, išplauna net ir aliejines kaukes bei plaukus pakelia nuo odos. Plaukai atrodo tarsi pamaitinti, sudrėkinti, bet nepriglunda ir išlieka purūs. 

Kondicionierius vos per minutę-dvi pamaitina galus, paverčia juos paklusniais, maloniais liesti ir sveikai atrodančiais. 

Kosmosas kažkoks, nesuprantu kaip įmanoma sukurti tokias geras priemones 😀 anksčiau naudojau Elvital priemones plaukams, dabar vis mieliau ranka tiesiasi prie Dove, nes šis gamintojas manęs dar niekad nenuvylė kalbant apie plaukų priežiūrą. Nors ką aš čia kalbu, ir visam kūnui viskas tiko 😀


Priemonės be nuolaidų kainuoja 5-6 eurus, bet visada bent kažkur jų rasite. O įsigyti galite tiek Maximoje, Rimi, Iki, Norfoje ir kitose maisto prekių parduotuvėse, tiek Eurokos, Droge, tiek internetinėse parduotuvėse, tokiose kaip pigu.lt

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.