Veido šveitimo aparatas Silk'n Revit Prestige

2019-01-23

Labas!
Ar jūsų veido priežiūros rutiną sudaro tik kosmetikos priemonės, ar naudojate ir įvairius aparačiukus bei kitas papildomas priemones? Anksčiau aš gyvenau be jokių papildomų dalykų, tačiau palaipsniui į gyvenimą įsileidau ir kempinėlę (įrašas čia), ir šluostę (apie ją - kitą savaitę), ir veido šveitimo aparatą. Šiandien noriu papasakoti būtent apie pastarąjį išradimą, kuris tikrai pakeitė mano odos priežiūrą.


Mikrodermabrazija – tai odos šveitimo procedūra, kurios metu sluoksnis po sluoksnio švelniai pašalinamos negyvos odos ląstelės. 

Odos šveitimo aparato Silk'n Revit Presige šveitimo galvutę sudarantys aliuminio kristalai ne tik šveičia odą, bet ir veikia priešuždegimiškai, apsaugodami nuo uždegiminių procesų odoje. Negyvos odos ląstelės vakumo pagalba pašalinamos nuo nušveistos odos, tuo pačiu suaktyvinant odos mikro cirkuliaciją, stimuliuojant fibroblastus kolageno sintezei bei elastino formavimuisi, kad oda taptų stangresnė. 

Odos šveitimo aparatas Silk'n Revit Prestige pašalina negyvas epidermio ląsteles nuo paviršinio odos sluoksnio bei stimuliuoja odos regeneraciją. Naudojant šį prietaisą odos poros susitraukia, tampa mažiau pastebimos, padidėja odos stangrumas, elastingumas, mažėja smulkių raukšlių gylis, odos reljefas tampa lygesnis, mažėja odos užterštumas, pigmentinės dėmės. Nušveitus paviršinį odos sluoksnį, odos spalva tampa vienodesnė, skaistesnė, po procedūros naudojamų kosmetinių, gydomųjų produktų aktyvūs ingredientai lengviau prasiskverbia į gilesnius odos sluoksnius, skatindami naujos sveikos odos atsistatymą. 


Komplektacijoje: 3 šveitimo galvutės, 1 masažo galvutė, maitinimo adapteris (stovas), maišelis, 30 filtrų, šepetėlis valymui, maišelis prietaisui. 

Pakalbėkime apie šveitimo galvutes.

Pirmoji, pati mažiausia (Fine) turi smulkių deimanto dulkelių. Dėl jos dydžio lengva šveisti zonas aplink nosį, akis, lūpas.

Antroji (Regular), kuri ir yra uždėta ant prietaiso, skirta likusiam veidui. Su ja sudėtinga išvalyti sunkiai prieinamas zonas, tačiau lengva ir greita nušveisti dideles zonas.

Na ir trečioji (Body), pati didžiausia, kaip ir sufleruoja pavadinimas, skirta kūno šveitimui. Ji tinka rankoms, kojoms ir viskam, kam tik sugalvosite.

Komplekte dar yra ir masažo galvutė, kuri tiesiog lygi, metalinė. 


 • Pašalina negyvas odos ląsteles, stimuliuoja naujų ląstelių gamybą ir skatina kraujotaką 
 • Pagerina odos tekstūrą ir elastingumą 
 • Panaikina dėmes, odos pažeidimus ir spuogų paliktus randus 
 • Automatinis ir rankinis režimas 
 • 3 vakuumo nustatymai 
 • Belaidis naudojimas 


Prietaisas valdomas labai labai paprastai. Aptarkime visus mygtukus nuo viršaus į apačią:

 • Pirmasis mygtukas leidžia perjungti režimus 
 • Antrasis skirtas sustabdyti arba pradėti šveitimą
 • Vidurinis (didžiausias) - įjungti ar išjungti aparatą
 • Ketvirtasis didina šveitimo intensyvumą
 • Penktasis sumažina intensyvumą
Viskas labai paprasta ir elementaru. 

Veido šveitimo aparato veikimo principas panašus į siurblio - jis vakuumo pagalba iš odos ištraukia nešvarumus. Reikia nuo veido centro į išorę "braukti" prietaisą, įsiurbusį odą bei po procedūros džiaugtis gražia oda. Labai paprasta, tiesa? Pakalbėkime apie režimus.


PIRMAS REŽIMAS
Kaip jau minėjau, yra du režimai. Pirmasis, nuo kurio ir pradėjau bandydama aparatą, sufleruoja ką, kur, kaip ir kiek laiko šveisti. Ekrane pavaizduotos rodyklytės leidžia suprasti kokia kryptimi ir kurią zoną valyti, o laikmatis apačioje - kiek laiko tą daryti. 

Asmeniškai man tas laikmatis nustatytas per trumpam laikui - aš niekur neskubu ir užtrunku ilgiau, todėl naudoju antrą režimą.

ANTRAS REŽIMAS
Antrasis režimas tiesiog surbia. Patys pasirenkate ką, kur ir kiek valyti (svarbu tą daryti nuo veido centro į išorę) be jokių nurodymų. Man šis būdas paprastesnis ne tik dėl laiko, bet ir dėl to, kad nereikia laukti kol pasikeis zona ekranėlyje (tuo metu siurbimas nevyksta) ir galiu iš kart keliauti prie kitos zonos.


Šis aparatas žada panaikinti spuogelių paliktas dėmes, raukšles ir kitus panašius dalykus. Aš to nepastebėjau, nes neturiu nei spuogelių dėmių, nei raukšlių (išskyrus mimikos). Klausit kam man jo reikėjo? Nes turiu sausą odą! Ir pagaliau atradau kas nepažeidžiant odos pašalina išsausėjimus. 

Naudojant šį prietaisą reguliariai (2-3k./sav.) pastebėjau, kad mano oda kiek elastingesnė, nebėra šerpetojimų ir bendra jos būklė geresnė - ir poros švaresnės, ir pilkšvumas dingo. 

Ar tai prietaisas, be kurio negaliu gyventi? Tikrai ne. Bet kad jis daro poveikį odai ir vertas dėmesio - tikrai taip. 

Šį aparatą įsigyti galite www.hairfree.lt už 95,99eur. 

8 komentarai

 1. Aš irgi tokį turiu, naudoju ir džiaugiuosi sveikesne oda

  AtsakytiPanaikinti
 2. aha, aš ir buvau nusižiūrėjus šitą daiktą ir rinkausi šitas arba fotoepiliatorius. pastarasis nugalėjo ir galiu pasakyt, kad labai gerai pasirinkau. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. o šiaip kaip jausmai naudoti šitą dalykėlį? yra kažkoks jausmas ar ne? :D

   Panaikinti
  2. Papasakok apie fotoepiliatorių😁Koks ir kokie rezultatai?

   Panaikinti
  3. Malonus jausmas 😁 neskauda visiškai, tik masažuoja net valančios galvutės 😁

   Jo ir aš fotoepiliatorių nusižiūrėjau 😁 lauksiu tavo įspūdžių!

   Panaikinti
  4. THEGIRLOFNATURE, rytoj paskelbsiu apie pirmus ispudzius irasa, galesi ateit paskaityt - peroksidine.lt )

   Panaikinti
  5. Pirmas dalykas kurį padariau, užbėgau į blogą pažiūrėt ar nėr 😁

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.