Veido priežiūros rutina ryte ir vakare šaltuoju metų laiku

2019-01-03

Labas!
Visos mano skaitytojos žino, kad turiu sausą odą, kuriai reikia gerų priemonių ir sąžiningo rūpinimosi. Sąžiningai rūpinuosi odą visą laiką, o geras priemones pagaliau jau atradau! Tad noriu savo atradimais pasidalinti ir su jumis.


Vakare naudoju daug priemonių, rutina atrodo ilgoka, bet tikrai nesugaištu daug laiko.

VAKARAS

1. Makiažo nuvalymas
Tik grįžusi namo, dar prieš persirengiant gerai nuvalau makiažą su miceliniais vandenimis arba želėmis. Šiuo metu pabaigiau paskutinius Bioderma micelinio vandens likučius, tad veidui naudoju ir Garnier micelinį vandenį ir EO Lab micelinę želę. Garnier akims nenaudoju, nes pastebėjau, kad kartais jis man jas graužia... Na, o lūpoms ir tušui valyti naudoju Delia aliejinį makiažo valiklį (nuotraukoje nėra, bet pabandymui nusipirkau ir L'Oreal dvifazį valiklį - gal kuri nors bandėte?). Clinians makiažo valiklis man alergizuoja odą, todėl sunaudosiu jį swatch'ams ir makiažo dėmių nuo stalelio valymui. Na, o Geomar valiklį naudoti bijau, nes jis su aloe vera, kuriam esu alergiška (blogiausia alergija sausą odą turinčiai merginai 😁).


2. Prausiklis
Prieš einant į dušą veidą nuplaunu ir prausikliu - nemėgstu micelių laikyti ant veido, taip pat kartais ne visas makiažas taip paprastai pasišalina, todėl prausiklis yra būtinas žingsnis. Šiuo metu naudoju VIVI prausiklį su bambukų anglimi - jis puikiai išvalo nešvarumus. Net pastebėjau, akd mano poros ne taip kemšasi! Taip pat testuoju ir Kiehl's prausiklį, bet savo tvirtos nuomonės pasakyti negaliu, laukite atskiros apžvalgos. Beje, tirštą prausiklį naudoju su kempinėle, o VIVI be jos. Pabaigusi VIVI pirksiu Rituals... prausiklį - gal taip pat yra bandžiusių?


3. Šveitiklis
Šį žingsnį darau du kartus per savaitę, išlipusi iš vonios, kai poros atsivėrusios. L'Oreal Smooth Sugar "Glow" - mano geriausias atradimas! Dabar naudojamos pakuotės turinio užteks daugiausia dviems kartams, tad jau turiu naują pakuotę. Be jo tikrai nebeįsivaizduoju savo rutinos!


4. Kaukė
Po šveitimo arba kitą dieną užsidedu ir veido kaukę. Paskutiniu metu vienkartinių nebenaudoju ir lepinuosi Palmer's valomąja veido kauke. Tikrai valo, padrėkina ir neišsausina. Super!
O kai oda labai išsausėja griebiuosi ir Perlabella kapsulių odai kurso - vos per savaitę oda taip padrėkinama, kad atrodo, jog galima gyvent be kremų. Idealus variantas žiemai. 
Bet jau reiktų ir drėkinančias vienkartines panaudoti, visai užmiršau apie jų egzistavimą, nors kolekcija nemaža... 

5. Serumas
Naudoju kažkokio rusiško hialurono likučius - man nepatinka, jokio efekto, todėl net nerodysiu. Norų sąraše The Ordinary serumai arba Lirene serumas su vit. C. 6. Paakių kremas
Ar žinojot, kad paakių kremą reikia naudoti tik pradėjus dažytis tušu? Tai va, todėl išsirinkau paakių kremą su metaliniais burbuliukais vietoj dozatoriaus, kurie kartu ir vėsina bei masažuoja paakių zoną. Clinians paakių gelio man užteks ilgam, bet jau dabar dairausi į Kiehl's bei Origins. 


7. Drėkinimas/maitinimas
Ne kartą gyriau šią priemonę ir giriu toliau. Clinians veido kremas su arganų aliejumi vienintelis, kuris žiemą odą saugo nuo išsausėjimo ir patenkina jos poreikius. Pirmą pakuotę beveik baigiau, bet jau turiu antrą! 

RYTAS

1. Prausiklis
Ta pati situacija, kaip ir vakarais, tik, prisipažinsiu, rytais nematau reikalo naudoti prausiklį. Dažniausiai veidą nusiplaunu tik vėsiu vandeniu, na, nebent matau, kad oda užteršta, tada be prausiklio niekur.

2. Paakių kremas
Ir vėl taip pat, kaip vakare, nieko naujo. Tiesiog tie metaliniai rutuliukai taip smagiai vėsina ir pažadina!


3. Drėkinimas
Na, o drėkinimui rytais jau renkuosi lengvesnę ir greičiau įsigeriančią priemonę, kad veidas nebūtų riebus ir galėčiau dažytis iš kart, o ne po kelių valandų. Clinians veido želė su arganų aliejumi - ta pati linija, tik lengvesnis produktas. Taip pat turiu antrą pakuotę, pirmosios liko maždaug 1/3, gal daugiau. Manau, kad žiemai dar užteks, naudojasi labai taupiai. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.