NYX švytėjimo suteikianti priemonė

2019-01-02

Labutis!
Šiandien noriu papasakoti apie vieną iš Black Friday pirkinių. NYX šiemet žadėjo 30%-70% nuolaidą visoms prekėms, tad kaip aš nesusiviliosiu apsipirkti? Niekaip. Nusipirkau lūpų dažus, blizgį, kompaktinę pudrą ir švytėjimo suteikiančią priemonę. Mano nusivylimui, nuolaidos man nebuvo pritaikytos dviems brangiausiems pirkiniams, todėl kreipiausi į NYX ir gavau atsiprašymo dovanėlę - lūpų blizgį ir violetinius lūpų dažus. Blizgį dar panaudosiu, bet tie lūpų dažai labai nuvylė... Kai pagalvoji, geriau man tuos 10 permokėtų eurų grąžintų, nes dabar atsitiko taip, tarsi aš už tuos 10 būčiau nusipirkusi tik blizgį (lūpų dažai turbūt kažkam atiteks). Na, bet šiandien noriu papasakoti apie priemonę, kuri man kainavo tik 2 eurus vietoj beveik 16! Net gaila, kad tik vieną pasiėmiau, būtų puikus priedas prie dovanų 😁


Ši pakuotė įprasta NYX - turėjau bronzerį tokiame įpakavime, skyrėsi tik užrašai (jei neklystu jie buvo balti). Pakuotė tvirta, blizgi, viduje - patogus veidrodėlis.

Viskas man labai tinka ir patinka, jokių priekaištų.


Švytėjimo suteikianti priemonė rausvo tono, todėl turėtų nuostabiai atrodyti pavasarį arba vasarą, kuomet veiduko spalvą pakeičia lengvas įdegis. Tačiau ir žiemą kartais panaudoju, kai darausi gaivų, lengvą, rausvą makiažą. 

Švytėjimas yra tarp lengvo ir intensyvaus, nei toks, nei toks, todėl man puikiai tinka kasdienai prie šilto makiažo. 


Priemonės intensyvumas su šepetėliu ir pirštu toks pats, kas mane maloniai nustebino. Vienintelis minusas - stambūs blizgučiai. Jų nėra daug, vos keli, bet ir tie visai neblogai matosi ant veido. Nepaisant to naudosiu su mielu noru.

Kalbant apie formulę - ji sausoka, tačiau nebyra. Gal šiek tiek dulkelių atsiranda, bet tiek mažai, kad negaliu to vadinti byrėjimu.

Ar rekomenduoju? 
Na, 16€ mokėti nėra už ką, bet iki 10 - tikrai taip. Pagaudykit nuolaidas, NYX visada turi gerų pasiūlymų.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.