NANO CARE ŠLUOSTĖ MAKIAŽO VALYMUI | saugok gamtą ir taupyk!

2019-01-31

Labutis!
Dvejuose įrašuose užsiminiau, kad mano makiažo valymo rutina apsivertė aukštyn kojomis. Atradau nuostabų dalyką - šluostę makiažo valymui. Pagaliau man nebereikia krūvos makiažo valiklių ir galiu turėti tik šluostę bei vandenį 😀 kviečiu skaityti toliau ir kartu įvertinti Nano Care šluostę makiažo valymui.


Didžiuojamės galėdami Jums pristatyti inovatyvias šluostes, skirtas kasdieniniam makiažui valyti. Medžiaga gaminama naudojant "Nanotec" technologiją su itin minkštais komponentais, sukurtais švelniam ir kruopščiam makiažo nuvalymui. Šluostė veiksmingai pašalina akių šešėlį, tušą, lūpdažį, pudrą ir t.t. Puikiai nuvalo ir vandeniui atsparų makiažą. Jei norite valyti veidą be jokių cheminių medžiagų, naudojant tik vandenį, šis produktas skirtas Jums!

Kaina: 11,99eur nanotekas.lt fizinėje arba internetinėje parduotuvėje 


Šluostė įpakuota popierinėje trikampio formos dėžutėje. Gamintojams dedu riebų pliusą už tokį pasirinkimą, nes mes švaistome per daug plastiko, kuris gamtoje yra ilgą laiką. Popieriaus taip pat nereikia švaistyti, bet jis tikrai geresnis pasirinkimas (svarbu ir švara, todėl negalima pardavinėti tokių šluosčių be įpakavimų).

Ant pakuotės surašyta visa reikalinga informacija pradedančiam naudotojui.


Viršuje esanti nuotrauka nėra patraukli, bet norėjau parodyti šluostės dydį. Aprašyme perskaičiau, kad šluostei išsipurvinus ją išplauti ir naudoti toliau, todėl kiek bijojau, kad valant makiažą reikės daryti pertrauką, plauti šluostę, baigti valyti veidą ir vėl plauti... Tačiau iš dydžio tikrai galite suprasti, kad jei neegzistuotų bakterijos šluostę neplaudama naudočiau bent savaitę 😀


Šluostė labai minkšta, švelni, maloni - jei kažkada lietėte minkštus, pūkuotus chalatus žinote apie ką kalbu. Net nuotraukoje tas minkštumas puikiai matomas, todėl įsivaizduokit kaip malonu ja valyti veidą. Jokio dirginimo, šiurkštumo - tikrai tinka ir jautriai, ir aknės pažeistai odai. 

Naudojimas taip pat labai paprastas - sudrėkini vandeniu ir valai. Nereikia jokių valiklių bei papildomų gaminių, tad tai labai patogu ir kelionėms, kuriose yra galimybė išdžiovinti šluostę.

Šis gaminys makiažą įveikia puikiai. Užtrunku tiek pat laiko, kiek valydama valikliais, nes net tušą nuvalo kuo puikiausiai! Oda nelieka paraudusi, neatrodo nuskriausta.


Šluostę labai svarbu plauti su natūraliais muilais. Nanotekas.lt siūlo įsigyti jų pagamintą, specialiai šiai šluostei pritaikytą muilą. Nebandžiau jo, nes namuose turėjau natūralų muilą, kurį noriu pagaliau sunaudoti (rankoms naudoju skystą muilą), tačiau tikrai išbandysiu ir šį bei ateityje duosiu jums žinoti ar jis vertas dėmesio. Bet po įspūdžių su šluoste esu įsitikinusi, kad gailėsiuosi iš kart neįsigijusi šio muilo 😀

Rekomenduoju šią šluostę visoms turinčioms jautrią odą, mylinčioms gamtą (įsivaizduojat kiek makiažo valiklių sunaudotumėte per šluostės gyvavimo laiką?) bei norinčioms sutaupyti. 12 eurų ir kelis mėnesius nereikia sukti galvos dėl kitų priemonių!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.