MAYBELLINE SNAPSCARA blakstienų tušas

2019-01-07

Labutis!
Šiandien vėl apie Maybelline ir naująsias jų prekes - SNAPSCARA blakstienų tušus jau mačiau Droge, todėl skubu papasakoti kas tai per dalykas ir ar verta dairytis. O šiaip, ar pastebėjot kaip įmonės populiariausias programėles panaudoja savo marketingui? Essence išleido #insta liniją, Maybelline - Snapscara tušą. 


Lengvos konsistencijos, suteikiantis apimties blakstienų tušas skirtas jautrioms akims. 

Savybės: 

  • Suteikia apimties
  • Pigmentuotas vaškinis tušas
  • Nesusidaro gumulėlių
  • Tolygiai padengia
  • Lengvai nuplaunamas
  • Tinka jautrioms akims
  • Tinka nešiojantiems kontaktinius lęšius.

Blakstienų tušas kainuoja apie 8 eurus be nuolaidų. Bet jų tikrai bus, naujienoms visada būna.


Tušo pakuotė mane kiek nustebino - esu įpratusi prie apvalių, ovalių ir net platėjančių tušų (kaip L'Oreal Unlimited), be kvadratinių pakuočių dar nemačiau. Smagu pamatyti kažką naujo, tikrai patraukė mano akį! 

Mano turimo atspalvio pakuotė juoda su pilka juosta ir baltu pavadinimu. Nėra jokių mirga marga, tačiau kartu ir žaisminga, tvirta, plastikinė pakuotė. Super!


Tušo šepetėlis nėra silikoninis, todėl patiks ne kiekvienai. Man tokie patinka. Šis gale siaurėjantis, šiek tiek lenktas, dėl to patogu užkabinti net mažiausias ir toliausiai esančias blakstienas. 

Tušas tikrai visiškai juodas (mano atspalvis 01), jokių priekaištų spalvai. Mačiau rudų, violetinių, mėlynų - gal yra ir daugiau spalvų, nesu tikra.


Na, ir efektas. Nėra jis wow, nėra toks, dėl kurio lėkčiau pirkti dar vienos pakuotės, tačiau tikrai prailgina, suteikia šiek tiek apimties ir tamsumo blakstienoms. Mėgstu labiau dramatišką vaizdą, todėl naudoju tik su tušų pagrindu, bet išbandžiau be jo ir tikrai išsilaiko puikiai, nebyra, neteplioja. Jei dar efektas būtų dramatiškesnis - kartočiau ir kartočiau, ypač kai tai vienas iš pigiausių tušų Maybelline stenduose. 


Ar tai naujiena, kurią visi turi bėgti pirkti? Tikrai ne, nebent ieškot gero tušo, suteikiančio vidutinę apimtį ir gerai pajuodinančio. Tokiu atveju taip!

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.