MAYBELLINE LEMONADE CRAZE akių šešėlių paletė

2019-01-09

Sveikos!
Turbūt jau visos matėte naująsias Maybelline Lemonade Craze akių šešėlių paletes? Aš jos pasirodymo Lietuvoje laukiu nuo pat tada, kai Maybelline jas sukūrė. Gražios šiltos spalvos, lengva susikurti tiek kasdienį, tiek šventinį makiažą. Ar mano lūkesčiai pasiteisino?


12-kos lengvai derinamų neutralių ir ryškių atspalvių akių šešėlių paletė Lemon Craze. Ši gaivi, citrusiniais vaisiais kvepianti klasikinė paletė suteikia begalinę akių šešėlių derinių įvairovę. Šioje universalioje paletėje gausu saulės įkvėptų atspalvių – nuo švelnių iki spindinčių ir sodrių, kurie padidina bei pabrėžia akis ir puikiai dera su ypač ryškiais atspalviais. Kreminė formulė lengvai pasiskleidžia ir užtikrina sodrią spalvą vienu potėpiu. 

Naudojimas: 
Skaistalus tepkite teptuku ant skruostų. Švytėjimo suteikiančios priemonės užtepkite ant skruostikaulių, veidas pradės žėrinčiai spindėti. Užtepkite akių šešėlius ant vokų teptuku sukurdami žėrintį vaizdą.

Kainuoja apie 17 eurų, bet nepirkit be nuolaidų, jų būna visuomet. Ypač dabar, kai paletė prekyboje pasirodė tik sausio mėnesį.


Pakuotė ir visos spalvos mane privertė dar labiau laukti pavasario, šviesos, šilumos. Geltonas apvadas, limonadinis pavadinimas, šiltos spalvos... Man to reikia!

Pakuotei priekaištų neturiu - tvirta, daili, patogi, kompaktiška. Na, koks veidrodėlis būtų neprošal, bet tikrai nėra taip, kad man jo trūktų - retai naudoju paletėse esančius veidrodėlius, tačiau kelionėms jų reikia.


Visos spalvos naudingos, naudojamos ir reikalingos. Smagu, kad yra ir highlighter'io spalva, ir švelnūs, blizgūs skaistalai, ir daug fiksavimui bei akies gilinimui naudojamų spalvų (tiksliau ne daug, o tik po vieną, tačiau jų kiekis kelis kartus didesnis už šalia esančių šešėlių).

Šešėlių formulė man nelabai prie širdies - matinės spalvos per sausos. Blizgioms taip pat norėtųsi suteikti daugiau drėgmės, bet jos labiau pakenčiamos, nei matinės.

Pigmentacija nėra prasta, ypač blizgių spalvų - jos tobulos! 

Spalvos gana birios, tačiau tikrai nėra taip, kad atsiranda kauburėlis. Beje, ir sklaidosi labai lengvai - su puriu šepetėliu spalvą išsklaidyti galiu ir taip, kad liktų pigmentaciją, bet sušvelnėtų kampai ir susilietų bendras vaizdas, ir taip, kad išsisklaidytų beveik į nieką be jokių plėmų.
Tačiau šią paletę į rankas imu rečiau, nei norėčiau. Manau, kad pavasarį ji taps viena iš mano favoričių dėl savo kolorito, bet dabar, žiemą, labiau mėgstu rudus bei lengvai rausvus atspalvius. 

Ar rekomenduočiau?
Nėra taip, kad sakyčiau "privalot ją turėti!", bet ir neatkalbinėsiu nuo pirkimo. Jei jūsų negąsdina sausa tekstūra, jei naudosit šias spalvas - tikrai imkit, pigmentacija gera, sklaidosi lengvai. 

2 komentarai

© BB. Design by FCD.