LANCOME TEINT RENERGIE LIFT r.a.r.e. makiažo pagrindas

2019-01-19

Labas!
Paskutinė makiažo pagrindų savaitės diena, kurią aprašau brangiausią savo turimą makiažo pagrindą, kainuojantį net 77 dolerius. Tai - LANCOME Teint Renergie Lift R.A.R.E. makiažo pagrindas. Turiu jį jau kurį laiką ir užtrukau su aprašymu, tad per tą laiką gamintojas nutraukė produkto gamybą... Tačiau jei jums įdomu ar verta tiek mokėti už makiažo pagrindą - tęskit skaitymą 💓


Lancôme Teint Rénergie Lift RARE Foundation is a lightweight, moisturising foundation that works to lift the skin and soften lines and wrinkles for up to 12 hours. The age-defying foundation features Lancôme's Micro-Lift™ technology with pure vitamin E to optimise luminosity and leave skin looking younger. The foundation gives moderate to full coverage and is ideal for normal to dry skin. Fragrance free and dermatologist tested. Available in five shades.


Pakuotė tikrai prabangi - aukšta, storo, matinio stiklo su tamsiu dangteliu ir spaudžiamu dozatoriumi. Ant dangtelio viršaus - Lancome logotipas, o dozatorius tikrai kokybiškas ir išspaudžia nedidelį kiekį produkto be jokių taškymų. 

Kaip matote, sudėties ant pakuotės nėra. Deja, bet ir internete jos nerandu, todėl išnagrinėti negaliu - o būtų smalsu kas įeina į tokios brangios priemonės sudėtį.



Makiažo pagrindas tirštas, tačiau labai lengvas, malonios, švelnios tekstūros. Na tikrai jaučiasi ta prabanga vien liečiant priemonę 😀

Kaip matot, jis man labai per tamsus, todėl naudoju jį su Gosh įšviesinančiais lašiukais - jie jokių savybių ir tekstūros nekeičia, o tik pašviesina spalvą.


Priemonė taupiai naudojasi, labai lengvai skirstosi ant odos, nelieka jokių dryžių ar dėmių. Makiažo pagrindas nesubėga į jokias raukšleles - nuotraukoje matosi, kad net nedarant jokių mimikų po akimi turiu raukšlelę, kurioje tikrai nėra jokio produkto.

Makiažo pagrindas maskuoja vidutiniškai, tačiau puikiai sulygina odos spalvą bei sukuria natūralų sveikos odos efektą. Nesimato sausų vietų, priemonė puikiai susitvarko ir su mano riebia nosimi - puiku! To ir ieškau, kai perku tokio tipo priemones, tačiau iš šios tikėjausi dagiau. Na, pripažinkim, kai kosmetikos priemonė kainuoja 77 dolerius norisi daugiau. Nesvarbu ko 😀 Man Gosh patinka daug labiau, nors kainuoja penkis kart mažiau.


Ar verta? Tikrai ne. Atvirai sakau, Gosh man niekas nenurungs. O jei norite kažko iš high end produktų, čiupkit Clinique Beyond Perfecting. Sako, kad jis tinka visiems odos tipams.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.