GABRIELLA SALVETE drėkinanti kompaktinė pudra

2019-01-08

Labas!
Šiandien labai skubu papasakoti apie vieną priemonę, kuri mane nustebino. Nustebino dar net neišbandžius, nes nesu mačiusi drėkinančios kompaktinės pudros. Turiu sausą odą, bet privalau fiksuoti makiažą, nes mėgstu liesti nosį ir viską nutrinti bei beveik visos priemonės man subėga į paakių raukšleles... Vien dėl drėkinančių savybių ir įsigijau, nes šiaip būčiau nepirkusi (juk turiu keletą fiksuojančių priemonių, kam dar?). Ar man pasiteisino?


Matinė kompaktinė pudra papildyta argano aliejumi. Yra SPF 15.

Kaina be nuolaidų: 3,99eur, įsigyti galite Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje


Pakuotė lengva, matosi, kad gaminys pigus ir į pakuotę daug neinvestuota. Man tai netrugdo - nesulūžo, kosmetinėje neatsidarinėja, to ir užtenka. 

Pati pudra bekvapė, visiškai nebyra (mane tai labai nustebino!), yra smulkiai sumalta, tarsi šilkinė.


Turiu patį šviesiausią atspalvį, kuris net man kiek per šviesus. Tačiau tai nebūtų problema, jei efektas nebūtų toks siaubingas. Na gerai, jo visai nėra - pudra nieko nefiksuoja ir net man, visiškai sausaodei, po kokių 5ių valandų nosis blizga. O atrodo, kad pudros yra - ji tikrai matosi ant veido, subėga į poras ir jas išryškina. Drėkinimo nejaučiu, atvirkščiai - sausi plotai išryškinami.

Ech, o aš dar skundžiausi, kad Wet n Wild photofocus kompaktinė pudra atrodo cakey, jei jos bent šiek tiek padaugini...

Pati nenaudosiu ir jums nerekomenduoju. Na, gal sunaudosiu fiksuojant paakius - čia ji įšviesina ir neatrodo cakey, jei uždedu vos vos.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.