BOBBI BROWN MOISTURE RICH SPF15 makiažo pagrindas

2019-01-17

Sveikos!
Šiandien noriu pakalbėti apie vieną iš brangiausių savo turimų makiažo pagrindų. Tai - garsiojo BOBBI BROWN Moisture Rich SPF15 makiažo pagrindas sausai ir normaliai odai. Jį išbandyti mane sugundė būtent tas faktas, kad tai "Moisture Rich" ir kad priemonė skirta sausai ir normaliai odai. Bandom!


„Bobbi Brown“ populiariausias makiažo pagrindas puikiai drėkina, puoselėja, glotnina ir lygina odą, SPF 15 filtras saugo nuo žalingo saulės spindulių poveikio. Išskirtinė formulė puikiai padengia ir dovanoja aksominį glotnumą. Skirtas normaliai ir sausai odai.

Kaina: 44,95eur Douglas fizinėse arba internetinėje parduotuvėje. Nežinau kokia ten situacija su atspalviais, bet manau, kad ir šviesių bus.

Priemonės pakuotė labai daili - storo stiklo, neperkrauta, kokybiška. Minusas - dozatorius. Jo nėra 😀 Douglas parduotuvėje neradau pirkti ir atskirai, todėl kad pasiekti produktą kišu į pakuotę maskuoklio šepetėlį ir tuomet dedu produktą ant veido. 

Pakuotės minusas - nėra sudėties, teko ieškoti internete. 

Sudėtis:
Pagrindą sudaro vanduo, toliau matome UV filtrą, antistatiką, kuris kondicionuoja odą, minkštiklį, silikoną ir paskutinis mums svarbus ingredientas - drėkiklis. Sudėtis nebloga, visą ją galite rasti čia (ji išnagrinėta plačiau).


Priemonė labai skysta - man tai patinka, nes lengva padengti ploną sluoksnį ir neapsunkinti odos, tačiau minusas tas, jog kempinėlė (naudoju RT) sugeria nemažai priemonės. Kitų pudrų negaila, bet ši brangi, todėl liūdesėlis 😀

Beje, turiu spalvą Porcelain 0, ji antra pagal šviesumą ir man idealiai tinka. 


Maskavimas vidutinis - žinojau, kad tai nėra idealiai maskuojanti priemonė, bet man to visiškai pakanka. Mano oda nėra problematiška (kalbant apie dalykus, kuriuos noriu maskuoti) - iš pudros reikalauju tik atspalvio sulyginimo, natūralaus efekto, odos neapsunkinimo, porų nekimšimo ir sausų vietų neryškinimo. Idealiu atveju - drėkinimo.

Nustebau, kad sulaukiau visko, ko tikėjausi! Ir dar daugiau, nes makiažo pagrindas suteikia odai sveiko, lengvo švytėjimo ir niekur nesubėga, todėl net nefiksavusi galiu drąsiai išbūti visą dieną. 

Sausą odą turinčioms merginoms nuoširdžiai rekomenduoju, turbūt tai mano mylimiausias makiažo pagrindas. O jų išbandžiau daug!

2 komentarai

  1. nu supratau tik vieną dalyką, kad pas tave tai sau neišsirinksiu pudros, tik žinosiu, kokių nesirinkt.. :D gal ir gerai :D

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.