Apranga telefonui iš priedaimobiliems.lt | dėkliukai, stikliukai

2019-01-28

Labas!
Artėja Valentino diena. Ar jau žinot ą dovanosit mylimiems žmonėms? Aš jau visiškai išsisėmiau, nes sausio 26tą dieną buvo mano vaikino aštuonioliktas gimtadienis ir jam išnaudojau visas savo idėjas. Dėl to nusprendėm, kad geriau nuvažiuosim į Kauną ar gal net pajūrį pasivaikščiot ir smagiai praleist laiko. Na, o dabar iki Valentino dienos dalinsiuosi dovanų idėjomis. Galvojate prie ko čia priedai telefonams? Skaitykit toliau 💓


Lapkričio mėnesį įsigijau naują telefoną, kuriam būtinai reikėjo stikliuko ir dėkliuko. O ir sesė savo stikliuką sudaužė... Tikiu, kad dauguma iš jūsų ar jūsų draugų taip pat vis patingi, pagaili laiko tokiems priedams ieškoti, todėl kibai į paieškas. Ir atradau labai smagią parduotuvę! 

www.priedaimobiliems.lt galite rasti stikliukų, dėkliukų, telefonų detalių, išorinių kroviklių ir visko visko, ko gali prireikti telefonui. Pavyzdžiui, dėkliukas-powerbank'as - uždedi, tavo telefonas kraunasi, o tu juo naudojiesi nepririštas prie laido. Gaila, kad nėra tokio mano modeliui, nes jau tikrai jį turėčiau 😀Pradėsiu nuo stikliuko sesei. Mane nustebino dalykai, buvę šiame rinkinuke. Tai ir dalykai ekrano paruošimui prieš stikliuko klijavimą, ir ekrano stikliukas ir net apsauga kamerai, kad ji nedužtų! 

Labiausiai buvau sužavėta apsauga kamerai. Niekada nemačiau, kad tokiuose rinkiniuose ji būtų 😀

Stiklo net nesimato ant telefono, jis labai lengvai prisiklijavo ir tikrai saugo telefoną. Tai dalinė apsauga, nes uždengia viską iki išlenkimų tačiau sesė naudoja silikoninius dėkliukus, kurie saugo užlenkimus ir telefonas tikrai 100% saugus. 

Na, sesė aprūpinta, liko pasirūpinti savo telefonu. Išsirinkau 5D lenktą stiklą, kuris apsaugotų ir kraštus, nes, prisipažinsiu, kartais nenaudoju silikoninių dėklų, net jei turiu. O senąjį savo telefoną sudaužiau būtent dėl to, kad jis buvo be apsauginio stiklo ir dužo nuo kampo... 

"Full Glue" stiklas tvirtas, didelis, su juodais kontūrais. Vien jį palietus jaučiasi, kad tai kokybiška apsauga. Su ja nebebijau iškritus telefonui - juk visi žinome tą jausmą, kai širdis sekundei sustoja 😀
Žinoma, man reikėjo ir silikoninio dėkliuko. Pradžioje galvojau apie skaidrų, kadangi pirkau Rose Gold spalvos telefoną tik dėl spalvos ir nenorėjau jos uždengti, tada supratau, kad vis gi geriau saugus telefonas su juodu dėkliuku, nei Rose Gold spalvos telefonas įmestas į stalčių, nes neveikia po kritimo. 

Savo pasirinkimu džiaugiuosi taip, kad galiu net šokinėti iš laimės. Tai kietokas, tvirtas dėklas, idealiai saugantis tiek telefono kampus, tiek stiklinę nugarėlę. Ir trikampinis dizainas man patinka.Kaip jau minėjau, savaitgalį atšventėme mano vaikino 18tą gimtadienį. Šventėme ne tik tai - jis išsilaikė automobilio teises, o aš padovanojau bilietus į Londoną, todėl nusimato nemažai kelionių. Joms jau nusižiūrėjau ir powerbank'ą, ir atminties kortelę - juk kelionėse darysiu daug nuotraukų, o joms reikia ir atminties, ir pakrautos baterijos 😀 tai ne paskutiniai gaminiai iš šios parduotuvės!

Labai labai ačiū www.priedaimobiliems.lt už tokį platų pasirinkimą ir už tai, kad saugot mano ir sesers telefonus nuo smūgių! 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.