300 PRIBAIGTUKŲ IŠŠŪKIS: gruodis

2019-01-04

Labas!
Naujieji metai jau prasidėjo, todėl atskubu su paskutiniais 2018-ųjų pribaigtukais. Per metus išnaudojau be galo daug priemonių, išbandžiau dar daugiau, todėl tų pribaigtukų ir yra tiek daug. Skubu papasakoti ką gi išnaudojau ir palikti po sakinuką apie kiekvieną priemonę.

Primenu, kad kompozicijų iš šiukšlių nebus, o paspaudę ant pavadinimo nukeliausite į apžvalgą, jei ją rašiau. 


KŪNO PRIEŽIŪRA

Man patiko - paprasta, nėra įspūdinga, bet to iš tokių priemonių ir nesitikiu. Mielai kartočiau.

Labai panašus į visų mylimą Organic Shop kūno šveitiklį, tik kiek aštresnis ir turi daugiau aliejų. Mielai kartočiau - ir nušveičia, ir pamaitina odą.

Mėginėlis, kurį su malonumu išbandžiau. Jei ne kvapas kartočiau, jau dairausi į kitokio kvapo šveitiklius, gaminamus šio gamintojo.


PLAUKŲ PRIEŽIŪRA

#291 NATURE BOX šampūnas
Nepatiko - labai lengvas ir švelnus, po jo plaukai susiriebaluoja iš kart ir jis neįveikia tų riebalų. Subaigiau kartą per savaitę naudodama jį, o kitomis dienomis stipresnę priemonę. Manau, kad sausiems plaukams būtų idealus!

Poveikis puikus - drėkina, nuramina įsielektrinusius plaukus, lengvina iššukavimą. Nekartosiu tik dėl kvapo, man jis ne prie širdies.


RANKŲ IR NAGŲ PRIEMONĖS

#293 VIX nagų lako valiklis
Geras, puikiai nuvalo, be acetono. Mielai kartosiu dėl dozatoriaus - čia užtenka uždėti vatos lapelį ir spustelėti, todėl naudojasi taupiai ir patogiai. 

Tikrai kartosiu, pabaigusi turimus. Idealiai drėkina, maitina odą, tik kad jis riebus ir ilgokai susigeria, tačiau naudojau jį vakarais ir rytais oda buvo švelnutė kaip kūdikio 😀


VEIDO IR LŪPŲ PRIEŽIŪRA

Geriausia bandyta priemonė kasdienio makiažo nuvalymui. Švelnus, nedirginantis, nesausinantis, tačiau gerai nuvalantis valiklis - ko daugiau reikia? Na, nebent mažesnės kainos.

Viena iš tų kelių kaukių, kurios tikrai neblogai išvalo odą ir iškelia viską į paviršių. 

Pradžioje drėkino ir man tikrai patiko, bet mieliau renkuosi Nivea priemones lūpoms. Su šiuo jausmas nėra toks malonus, o ir baltas sluoksnis ganėtinai aiškiai matosi.

#298 vatos diskeliai
Paprasti vatos diskeliai. Perku ką randu, kam nuolaida ir kas po ranka.


DEKORATYVINĖ KOSMETIKA

Lengvai fiksuoja, sulygina odos spalvą, jei po apačia nėra makiažo pagrindo. Šiaip visai nieko, tik padauginus atrodo cakey, bet šiaip kartočiau, jei nebūtų dar milijono tokio tipo priemonių, kurias noriu išbandyti ir jei jų neužtektų tokiam ilgam laikui.

Vienas iš mano TOP3, puikiai maskuoja gerai išsilaiko. Minusas tas, kad labai labai greitai pasibaigė! Keletas savaičių ir pakuotė tuščia.

Savo šepetėliu man nelabai patiko, bet dėl efekto atleidau ir tituluoju mylimiausiu tušu. Dabar turiu tris kitus tušus, kuriuos pabaigusi tikrai tikrai kartosiu. 


ŽVAKĖS

Jų į sąrašą netraukiu, tačiau pasižadėjau sumažinti kolekciją. Per gruodį sudeginau lygiai 40 - tiesa, tik dvi normalaus dydžio, likusios 38 - tabletės. Mano kolekcijoje liko trys didelės žvakės, iš jų viena kažkokia brokuota ir tik uždegta užgęsta, tad turbūt ir ją galima įskaičiuoti, nes mesiu lauk 😀


Pavyko! 301 pakuote mažiau. Labai tuo džiaugiuosi, noriu išnaudoti visko kuo daugiau. Greitu metu rašysiu įrašą apie savo šių metų planus, nes tokio iššūkio turbūt nebedarysiu, užteks dviejų metų. 

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.