SPA su Dove - prausimosi putos ir kūno losjonas

2018-12-10

Labutis!
Sulaukiau nemažos Dove siuntos, todėl pats laikas pradėti apie viską jums papasakoti. Šiandienai išsirinkau dvi priemones, kurių duetas padės susikurti tobulą SPA vakarą vonioje. Kartu tai ir puiki dovana draugei ar mamai - na pasakykit man, kas neapsidžiaugtų gavęs dieviško švelnumo prausimosi putas ir lengvutį, bet intensyviai drėkinantį losjoną?


Pradėkime nuo putų. Jų pakuotė nėra didelė, kas mane pradžioje šiek tiek suglumino, tačiau putų nusiprausimui daug nereikia, todėl viskas naudojasi labai taupiai. Dozatorius patogus, neišspaudžiu per daug priemonės vienu metu, o ir nereikia dešimt kartų spaudinėti norint išspausti reikiamą kiekį.

Putos kvepia įprastu Dove kvapu, tačiau negaliu išskirti nieko konkretaus. Konsistencija tvirta, nėra taip, kad putos nubėgtų ar subliūkštų vos išspaustos.

Kiekio, matomo nuotraukoje, užtenka maždaug pusei kūno nuprausti. T.y. 2-3 paspaudimai ir gana viskam. Sakiau, kad tai taupi priemonė.

Išlipusi iš vonios neskubu teptis losjono, nes šios putos visiškai nesausina odos ir ją net kiek padrėkina. Tai puiku! Mano oda, ypač blauzdų srityje, labai sausa, todėl pastaruoju metu tik šias putas ir tenaudoju.


Losjonas yra gėlių kvapo, kas man šiek tiek nepatinka. Nemėgstu gėlių kvapų kosmetikoje, tačiau čia kvapas lengvas ir ganėtinai greitai prie jo priprantu, o dėl efekto naudoju kasdien.

Ką sako ir pats pavadinimas "losjonas", priemonė labai lengva, greitai įsigeria, skystoka, tačiau drėkina puikiai. Tai puiki profilaktinė priemonė nuo rimtų išsausėjimų, beje, sutvarkanti ir lengvą sausumą. Tačiau jei oda pradėtų šerpetoti rinkčiausi riebesnį kremą ar sviestą, bet ne šią priemonę, tad turėkite tą omenyje.


Sausai odai šis duetas idealus! Putos švelniai nuplauna ir padrėkina, losjonas dar labiau padrėkina ir voila, oda nuraminta, švelni, lygi. Rekomenduoju!

2 komentarai

  1. Šio losjono kvapas tobulas <3333 ir drėkinimas kaip tik žiemai <3

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. kvapus mėgstu saldesnius, gėlės man šiaip nelabai, bet šitas stebėtinai žavi <3

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.