Makiažas su Essence naujienomis | Go For The Glow highlighter'ių paletė

2018-12-13

Labutis!
Iš naujų Essence naujienų man taip nuoširdžiai patiko tikrai ne viskas. Bet šiandien apie priemonę, kuri paliko vieną iš geriausių įspūdžių! Švytėjimo suteikiančių priemonių paletė, labai panaši į ABH Aurora Glow Kit


Paletė blizgi, be jokio tvirto uždarymo, tad tai nėra ta priemonė, kurią imčiau į keliones. Tai šioks toks minusas, nes vasarą nusimato neblogas pakeliavimas ir norisi priemonių vertų dėmesių. Ši tokia ir yra, todėl liūdesėlis. 

Švytėjimo suteikiančios priemonės trijų spalvų - tamsios, violetinės ir šampaninės/auksinės. Iš tiesų ta tamsioji nėra tokia tamsi, kaip atrodo paletėje, todėl tinka net šviesiaodėms. 

Patys produktai vidutinio kietumo - nei labai kieti, nei kreminiai. Tačiau mane tai tenkina, tik kad imant priemonę šepetėliu yra šiokio tokio byrėjimo.


Pigmentacija taip pat vidutinė, nėra to wow efekto, tačiau kasdienai kaip tik. Dėl to ir pamilau šią paletę - juk nesinori ryte skubant dar ir švytėjimo suteikiančios priemonės padauginti. Beje, net ir padauginus viską lengva išsklaidyti, nes čia nėra jokių stambių blizgučių, tik švytėjimas, kuris puikiai atrodo!

Visos spalvos ant veido atrodo puikiai, tik ta violetinė labiau egzotiška. Bet atradau sau labiausiai tinkantį naudojimo būdą - maišau visas spalvas! Taip išgaunu gražiai švytintį efektą su šiokiu tokiu violetiniu atspalviu, kuris pagyvina vaizdą ir suteikia išskirtinumo. Nebijokit, nebus violetinio plėmo, o tik subtili užuomena į šią spalvą.


Kaina: 6,69eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje. Pasižvalgykit, kiekis nemažas, tad užteks ilgam, kokybė gera, kaina taip pat nesikandžioja.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.