Makiažas su Essence naujienomis: akys | Need a Mirracle blakstienų tušas ir Melted Chrome akių šešėliai

2018-12-07

Labutis!
Kaip atrodo jūsų kalėdinis makiažas? Maniškis - su daug highlighter'io, švytinčiomis, blizgančiomis akimis ir ryškiai raudonomis lūpomis. Kad ir kažkas tokio. Visos žinome, kad Essence du kartus per metus (rudenį ir pavasarį) išleidžia naujas kolekcijas, todėl šiemet tikėjausi blizgučių ir kitų priemonių, atitinkančių šventines madas. Lūkesčiai įgyvendinti! Šiandien įrašas apie keletą man turbūt labiausiai patikusių priemonių - Need a Mirracle blakstienų tušą ir Melted Chrome akių šešėlius.


Akių šešėliai yra įspūdingos minkštos tekstūros, puikios pigmentacijos ir primena išlydytą metalą. Sidabro, vario, taupės (?), rožinės, nude ir melsvai violetinės spalvos - dabar jūsų akių makiažui nėra jokių apribojimų! 


Pakuotės tvirtos, sandariai užsidarančios, bet užrašai minimaliai apsitrina. Man tai nesukelia problemų, nes nesinešioju jų kosmetinėje bei saugiai laikau makiažo stalelyje.

Šešėliai vienetiniai, labai, labai minkštučiai, lyg kreminiai, sviestiniai - net sunku apibūdinti. Prieš gaunant PR siuntą parduotuvėje čiupinėjau juos ir įsigijau tris atspalvius pakerėta grožio. Vienetinių šešėlių beveik niekada neperku, nes žinau, jog nenaudoju, bet jei jau pirkau šiuos (ypač žinodama, kad gausiu!), tai reiškia, kad verta 😀 


Jūs tik pažiūrėkit į pigmentaciją! Pirmoji spalva lyg rose gold, antroji - sidabrinė, o pati paskutinė - vario. Nežinau kodėl paskutinė spalva taip prastai atrodo nuotraukoje, nes gyvai ji atrodo taip pat, kaip pirmos dvi. Beje, swatch'ai daryti vos po kartą ir tiek dengiant šepetėliu, tiek pirštais efektas identiškas! 

Išsilaikymas taip pat be priekaištų. Kaip ryte pasidažau, taip vakare ir grįžtu, nors mano užkritę akių vokai tikrai nepadeda išsilaikymui. 

Įsimylėjau šiuos šešėlius iš pirmo žvilgsnio. Su jais ir akių pravedimą galima pasidaryti, ir patį voką pasidažyti, ir kamputį įšviesinti - naudoju viskam, kam tik sugalvoju. 11/10!

Kaina: 3,39eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėjeTušas suteikia blakstienoms daugiau apimties. Specialus „žemės riešutų“ formos šepetėlis ilgina blakstienas, suteikia joms išskirtinės apimties. Tušo sudėtis papildyta veikliosiomis medžiagomis, kurios padengia juodu atspalviu, su kiekvienu šepetėlio pasukimu, potėpiu.

Blakstienų tušas gražioje, jaunatviškai atrodančioje pakuotėje. Šepetėlis - žemės riešuto formos, viduryje susiaurėjantis, ne silikoninis. Man labai patogus, nes tas išplatėjimas padeda pasiekti kampučiuose esančias blakstienas bei gražiai padažyti apatines blakstienas. 

Dozatorius nuvalo tušo perteklių iki tiek, kad man net per daug - tai trugdo pakabinti daugiau košės ir norint sukurti geresnį efektą reikia bent dviejų sluoksnių.

Nors tušo formulė ideali (nebyra, gerai išsilaiko, maloniai dengiasi), efektas - natūralus, lengvas, kasdieniškas, todėl tušą perleidau sesei. Man reikia dramatiškumo! 😀


Kaina: 3,99eur Eurokos fizinėje ir internetinėje parduotuvėje. Šį mėnesį jam dar 30% nuolaida!

2 komentarai

  1. Essence kokybė labai pagerėjo, mano Kalėdinis makiažas tai tai pat su daug highlighter'io,juodu pravedimu ir raudonomis lūpomis <33

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.