L'Oreal makiažo kempinėlės

2018-12-21

Labutis!
Savo norų sąraše (jei dar nematėt - užsukit!) įtraukiau vieną iš reikalingiausių dalykų - Real Techniques makiažo kempinėlių rinkinuką. Tačiau aš turiu kempinėlių! Ir kaip vienam veidui - pakankamai nemažai. AVON, L'Oreal, tą pačią RT. Bet iš visų naudoju tik šuns apgraužtą RT... Iš L'Oreal tikėjausi labai daug, tačiau įmonė mane nuvylė.


Pirmiausia noriu labai pasidžiaugti, kad nepirkau šių kempinėlių pati. Jas buvo galima gauti iš Eurokos perkant L'Oreal priemonių už, jei neklystu, 15 eurų. Ir ši akcija kartojasi ganėtinai dažnai, todėl iš kart noriu visas įspėti nepasiduoti pasiūlymams ir nepirkti nereikalingų priemonių dėl šio nesusipratimo 😀


Kempinėlės yra lyg Beauty Blender ir RT mišinys - viena pusė apvali, kita su nukirstu kampu. Man ši forma labai nepatinka, nes dažniausiai naudoju būtent tą ovalų susiaurėjimą ir apačios net neliečiu, o čia tas susiaurėjimas nukirstas ir negaliu sukioti kempinėlės taip, kaip esu įpratusi.

Na gerai, prie formos galima priprasti, bet kempinėlės kietumas! Sušlapinus kempinėlę ji nei trupučio nepadidėja ir suminkštėja taip minimaliai, kad net negaliu vadinti to suminkštėjimu. Makiažo pagrindą po odą reikia tiesiog stumdyti, nes jokio tapšnojimo nesigauna - čia greičiau daužymas, o ne lengvi prisilietimai. 


Jei šios kempinėlės būtų prekyboj ir kainuotų po eurą, gal dar išteisinčiau. Nors ne, man iš Ali Express patiko daug labiau, nors jau tas vadinau nenaudojamomis dėl kietumo. 

Reziumė: 0/10. Negaliu net to vieno balo duot už kažką, nes nėra už ką. Vieną jau panaudotą pasilieku dėl viso pikto, gal ateityje kažkam prireiks, bet dvi naujas perleidau kitoms merginoms ir tuo džiaugiuosi. 

4 komentarai

 1. as turiu is avono, naudoju tai patinka ta rozine tokia. ) dar keistas pasirinkimas juoda spalva kempineliu. man tai nepatraukliai atrodo isvis :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. O aš ją ką tik perleidau 🙈 po RT labai reikli pasidariau.

   Man patinka juoda! Jei pirkčiau BB, pirkčiau juodą 100% 😁

   Panaikinti
 2. Spalva tobula, vis ieškau juodos kempinėlės :D man kol kas labiausiai patiko iš pigesnių hm ir iš eurokos tokia rožinė (nepamenu tiksliai pavadinimo, bet ta virš 5e :D)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Nebandžiau, H&M tai giriama daugumos, visai viliojuos išbandyt 🤔

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.