GARNIER Skin Naturals micelinis valomasis vanduo | ar prilygsta BIODERMA?

2018-12-04

Labas!
Atskubu su dar viena apžvalga, kuri turbūt daugeliui bus neaktuali - juk visos išbandėt tiek Garnier, tiek Bioderma micelinius vandenis. Aš irgi išbandžiau. Garnier turėjau prieš kelis metus, tada jis man labai graužė akis, o Biodermą sąžiningai kasdien naudoju nuo savo gimtadienio, liepos 8os dienos, kai gavau ją dovanų. Tačiau mano numylėtasis Biodermos micelinis vanduo beveik baigėsi, o makiažą kažkaip valyti juk reikia, tad susigundžiau 30% nuolaida ir už mažiau nei penkis eurus čiupau didelę Garnier pakuotę galvodama, kad jei nepatiks, tikrai bus kam atiduoti. 


Priemonė skirta valyti odai ir kosmetikai, nuraminti odą. Priemonėje esančios micelės veikia kaip valomasis magnetas, jos pritraukia nešvarumus, kosmetiką ir sebumą. Oda kruopščiai nuvaloma ir atgaivinama – jos nereikia trinti ir nuskalauti. Patikrinta dermatologų ir oftalmologų. Tinka visų tipų, net jautriai, odai.

Pakuotė paprasta, su rožiniais motyvais, nieko neįprasto. Dozatorius paprastas, dar priemonės nešliūkšteli, tad jokių priekaištų neturiu. Kvapo taip pat nėra, todėl ir kvapams jautrios merginos gali nesibaiminti. 

Bioderma šioje srityje labai panaši, tik pakuotė skiriasi. Nors, prisipažinsiu, Biodermos pakuotė man patinka labiau - kažkaip mediciniškiau, brangiau atrodo 😀 

Garnier micelinis vanduo makiažą tikrai nuvalo puikiai - ne veltui visos jį taip giriate. Vienintelis minusas - tušą kiek ilgiau reikia pavalyti, o su Biodermos miceliniu vandeniu man net tušas labai greitai pasiduoda, tad paskutiniu metu įsigudrinau Biodermos likučius naudoti akių makiažui valyti, o Garnier - visam likusiam veidui. 

Abi priemonės labai panašios, tik Bioderma kiek greičiau įveikia makiažą. Niekas nedirgina, abu naudojasi taip pat taupiai ir smagiai. Manau, kad kol kas ramiai naudosiu Garnier ir pabaigusi visus turimus valiklius vis gi grįšiu prie Biodermos (jei rasiu jų micelinį vandenį su nuolaida, nes 16 eurų kiek daugoka, net jei naudojasi taupiai).

Toks abstraktus ir nerišlus įrašas, bet, tikiuosi, esmę pagavot 😀

2 komentarai

  1. O man šitas kaip tik nepatiko :/ alergizavo ir oda labai parausdavo, dabar naudoju "Nivea" exspert (juodame butelyje) taiii laabai patinka puikiai nuvalo akių makiažą ir super makiažo servetėles "Pure" deep cleanse. <3

    AtsakytiPanaikinti
    Atsakymai
    1. ačiū, pasižvalgysiu ir aš! <3 mačiau mažų pakuočių yra, super

      Panaikinti

© BB. Design by FCD.