ESSENCE "draw the line" automatinis lūpų pieštukas 07

2018-12-06

Labas!
Rugpjūtį užsipirkau dar drožiamų Essence lūpų pieštukų ir realiai panaudoju tik vieną - raudoną, nes neturiu geresnių ir šiaip raudona spalva lūpų dažnai nesidažau. Tačiau realiai jie man per kieti ir nemėgstu drožiamų pieštukų, todėl įsigijau ir automatinį. Kai supratau, kad vieną jau beveik išnaudojau ir užsisakiau kitą, nusprendžiau papasakoti apie savo atradimą ir jums.


Pieštukai automatiniai, gale turi drožtuką, kurio niekada nenaudoju 😀 kiek bijojau, kad tas automatinis pieštukas lūžinės, tačiau jis tikrai kokybiškas ir man nei kart nenulūžo. Priemonė labai minkštutė ir kreminė, nereikia spausti - vos prilietus lūpos nusispalvina. 

Turiu 07 spalvą - ji nude, tačiau kiek tamsesnė, su rausvu potoniu. Naudoju pieštuką kas kart, kai dažausi matiniais lūpų dažais, nes jis padeda ilgiau išsilaikyti spalvai! Tarsi koks pagrindas ant lūpų.


Su pieštuku galima ne tik apvesti kontūrą ar pasidažyti lūpas prieš matinius lūpų dažus dėl ilgesnio išsilaikymo, bet ir naudoti vieną - jis idealiai išsilaiko, yra labai pigmentuotas ir patogus. Tiesa, naudojant vieną sausina lūpas, tačiau tikrai ne taip, kad būtų neįmanoma iškęsti. Jei tą sakau aš - patikėkit, nemeluoju, nes šiaip man lūpas sausina net prastesni lūpų balzamai 😀Reziumė: rekomenduoju visoms, mėgstančioms lūpų pieštukus, nemėgstančioms jų drožti, braižyti lūpų bei toms, kurios nori pieštuko vos už 1,69eur! Šių gėrių įsigyti galima Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje.

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.