DOVE ANTI-STRESS&SENSITIVE SKIN micelinės dušo želės

2018-12-26

Labas!
Turbūt jau teko girdėti apie micelines dušo želes? Visos blogerės jas jau įvertino, o aš, nors gavusi Dove naujienų siuntinį tuo pačiu metu, kažkaip tempiau laiką... Baiginėjantis metams noriu atiduoti visas skolas ir aprašyti kuo daugiau priemonių, gautų seniai seniai. Todėl šiandien kviečiu visas skaityti apie DOVE ANTI-STRESS&SENSITIVE SKIN micelines dušo želes ir palyginti jas su paprastomis, įprastomis prausimosi priemonėmis.


Užterštumui ir klimato pokyčiams aplink įsigalint vis labiau, norisi rasti švelnų, bet veiksmingą kūno prausiklį. Galvodama apie tai, Dove stengėsi sukurti liniją pagal atsargiai, bet efektyviai nešvarumus švarinančią formulę, kartu rūpestingai saugančią net ir jautriausią odą. Micelių dalelės apsupa ir išstumia purvą ir kitas priemaišas, kurioms nuplauti pakanka švelnaus prausimo, be šiurkštaus šveitimo. Naujųjų Dove dušo želių sudėtyje sujungiami visi micelinės technologijos pranašumai su švelniomis maitinamojo kūno prausiklio savybėmis.
Iš tiesų, tai iš šių priemonių daug nesitikėjau. Maniau, kad jos bus identiškos paprastoms prausimosi priemonėms - aš, paprasta vartotoja, ne chemikė, skirtumo net nepastebėsiu ir nesuprasiu. Ir vien dėl to buvo įdomu sužinoti ar neklydau. 

Prieš lyginant noriu aptarti pakuotes. Aš turiu pusės litro talpos priemones - produkto daug, vieną želę jau pabaigiau ir tai užtruko apie 1,5-2mėn. priemonę naudojant keturiems asmenims. Pakuotės tvirtos, įprastos Dove - tiek forma, tiek dizainu. Lengva dozuoti, patogu naudoti.

Pradėkime nuo Sensitive skin - būtent šią želę pradėjau naudoti pirmą.


Sensitive skin micelinė želė jautriai odai ją valo ir maitina itin švelniai. Bekvapis, sudėtyje muilo ir sulfatų neturintis prausiklis nesukelia alergijos ir yra švelnus lyg vanduo.

AquaSodium Lauroyl GlycinateCocamidopropyl BetaineSodium Lauroyl IsethionateSodium Chloride, Lauric AcidGlycerin, Benzoic AcidBHTButylene GlycolCarbomerCitric AcidCoco-GlucosideDMDM HydantoinIodopropynyl Butylcarbamate, ParfumPEG-150 Pentaerythrityl TetrastearatePPG-2 Hydroxyethyl CocamideSodium BenzoateSodium HydroxideSodium IsethionateStearic AcidStyrene/Acrylates CopolymerTetrasodium EDTAZinc Oxide.

Pakuotė papuošta melsvomis detalėmis, todėl nesunku atskirti nuo Anti-stress želės. 

Ši dušo želė yra vidutiniškos sudėties - visi gelsvai pažymėti ingredientai gali dirginti odą, todėl nesupratau kodėl priemonė pritaikyta jautriai odai. Gamintojai teigia, kad tai bekvapė priemonė, bet sudėtyje matome Parfum ir kvapas tikrai jaučiamas. 

Tačiau nekreipiant dėmesio į sudėtį, man labai patiko! Konsistencija vidutinio tirštumo, priemonė bespalvė (aš, višta, netyčia ištryniau nuotrauką su šios priemonės konsistencija, o produktas jau išnaudotas... Bet ji tokia pat, kaip ir Anti-stress, tik bespalvė). Ir kvapas manęs neerzino - toks įprastas Dove. Ne gėlytės ir riešutai, bet standartinis Dove švaros kvapas. Kas naudojat jų kosmetiką tikrai žinot ką turiu omeny 😀

Priemonė putoja puikiai, plauna gerai, neerzina ir nedirgina. Su malonumu naudojau!


Anti-stress micelinė dušo želė kvepia raminančiu santalo ir jazminų aromatu. Atsargiai pašalina nešvarumus ir ramina odą nuo pašalinio streso. 

Aqua, Sodium Lauroyl GlycinateCocamidopropyl BetaineSodium Lauroyl Isethionate, Sodium ChlorideLauric AcidGlycerinParfumBHTButylene GlycolCarbomerDMDM HydantoinIodopropynyl ButylcarbamatePEG-150 Pentaerythrityl TetrastearatePPG-2 Hydroxyethyl Cocamide, Sodium BenzoateSodium HydroxideSodium IsethionateStearic AcidTetrasodium EDTA, Zinc OxideAlpha-Isomethyl IononeBenzyl Alcohol, GeraniolLimoneneLinalool


Na, o šios dušo želės pakuotė identiška, tik jau matome rožinius užrašus. 

Sudėtis kiek prastesnė - ir daugiau kenksmingų, pavojingų ingredientų, ir mažiau žalių (visiškai saugių). Parfum gana aukštai, tad galite įsivaizduoti, kad priemonė daug kvapnesnė už Sensitive skin dušo želę. Nerekomenduočiau jautrią, labai sausą odą turinčioms merginoms.

Man jokių alergijų, išsausėjimų ir kitų reiškinių patirti neteko, todėl ramiai naudoju ir džiaugiuosi. Priemonė skalsi, vidutinio tirštumo, baltai permatoma. Kvapas stiprokas, kvepia jazminais - tikrai jaučiu šį kvapą gana aiškiai. 

Priemonė gerai putoja, nuplauna viską, ką noriu ir man tikrai patinka.


Dušo želėms nekeliu didelių standartų - taip, norėtųsi geresnių sudėčių, bet Dove nėra natūralumo besivaikanti įmonė, todėl dar prieš naudojant kažko panašaus ir tikėjausi. Mielai kartočiau, jei reiktų greitai pačiupti dušo želę. 

O šių ir kaina nebloga: 3,19 eur (250 ml), 5,09 eur (500 ml). Nepamirškime, kad dažnai įsigyti galima su 40% nuolaida 😊

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.