CLINIANS paakių želė

2018-12-20

Sveikutės!
Ar žinojot, kad paakių kremą reikia pradėti naudoti nuo tada, kai pradėjote dažytis blakstienų tušu? Na, kiek iš jūsų tą daro sąžiningai? Aš, jei atvirai, esu tokios nuomonės, kad užtenka veido kremo ir nemanau, kad labai reikia kelių atskirų kremų (juk žinot, kaip būna paakių, veido, kaklo, dekolte kremai...). Tačiau šiandien noriu papasakoti ne apie šiaip kremą, o priemonę, pakeitusią mano rutiną - CLINIANS paakių želę.


Gaivinamosios želės sudėtis papildyta veikliųjų medžiagų deriniu, kuris sukuria ant odos paviršiaus nematomą drėkinamąjį sluoksnį. Energijos suteikiantis jūrinės kilmės medžiagų derinys padeda sumažinti tamsius ratilus. Hialurono rūgštis užtikrina būtiną odos drėkinimą. Rugiagėlių ir hamamelių vanduo pasižymi gaivinamosiomis savybėmis. Kofeinas mažina paburkimą. Želė greitai įsigeria į odą, o rutulinis aplikatorius švelniai masažuoja odą ir ją atgaivina. Priemonė sukurta bet kokio amžiaus odai prižiūrėti. Želė aprūpina odą reikiamu drėgmės kiekiu, tad oda tampa glotni, švelni.

Naudojimas:
Kiekvieną rytą ir vakarą tepkite rutuliniu aplikatoriumi švarią ir sausą paakių odą. Švelniai masažuoti trimis aplikatoriaus rutuliukais. Tada masažuokite pirštais, nuo nosies į išorę, kol želė gerai įsigers į odą. Po tam tikro laiko tęskite makiažą.


Priemonę maždaug prieš mėnesį radau Eurokos Advento kalendoriuje, dėl to nėra originalios kartoninės pakuotės. Pakuotė, kurioje yra produktas, primena labai siaurą rankų kremo pakuotė - minkšta, melsvo atspalvio, tačiau skaidri. Dozatorius - metaliniai rutuliukai, pro kurių tarpelius sunkiasi gelis. Idealu!

Apsidžiaugiau, nes jau senokai dairiausi priemonės paakiams, kuri šaldytų odą ir taip ją gaivintų. Šie rutuliukai tą daro! Jie visada šalti, todėl labai malonu rytais pamasažuoti paakius kartu palepinant juos geliu. Seniai norėjau Tony Moly pandutės (čia sužinosite apie ką aš) ir nors noras neatslūgo, bet bent poreikio nebėra. 

Na, o patiems paakiams didelio poveikio nepastebėjau - taip, oda padrėkinta, bet nei ten raukšlelės dingo, nei ką. Gelis nepadės, o masažas rutuliukais gali padėti, tik ne per mėnesį.

Kaina: 9,99eur Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje

4 komentarai

  1. vakar maudėmės su vaikinu duše, nusiploviau makiažą ir jis man sako „kokie juodi tavo paakiai” galvoju makiažo nenuploviau gerai, bet pažiūriu veidrodin — blem rimtai juodi. reiktų susirūpint jau������

    AtsakytiPanaikinti
  2. Koookia įdomi priemonė, kaip tik ieškau mamai kažko paakiams, reiks išbandyti, ačiū :)<3

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.