WET N WILD Color Iconic "Rose In The Air" akių šešėlių paletė ir Mega Last "Pink Suga'" lūpų dažai

2018-11-14

Labas!
Jau seniai jums pasakojau apie savo pažintį su Wet N Wild Photo Focus kompaktine pudra ir mes toliau sėkmingai draugaujame - jau pasiekiau joje dugną! Realiai, išnaudojau daugiau nei pusę. Tad neatsispyriau pagundai išbandyti dar keletą gaminių. Tai - Rose In The Air paletė ir lūpų dažai.


Švelnios tekstūros šešėliai lengvai ir tolygiai dengia. Paletes sudaro išskirtinis spalvų derinys nuo spindinčių dieninių atspalvių iki temperamentingų vakarėlių atspalvių, matiniai atspalviai. Šešėlius galima naudoti atskirai arba maišyti.  

Kaina: 5,99eur Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje

Visas dėmesys Jūsų lūpoms. Minkšti, aksomo tekstūros lūpų dažai lengvai tepami ir suteikia nepakartojamus atspalvius. Jie pasižymi iki 4 valandų išliekančia, aksomo švelnumo, pusiau matine spalva. Sudėtis papildyta drėkinamosiomis medžiagomis, kurios saugo lūpas nuo išsausėjimo. Hialurono mikrosferos užtikrina nepakartojamą prilipimą prie lūpų ir padeda lūpų dažams išsilaikyti ilgiau. Išskirtinis polimerų derinys suteikia lūpoms putlumo, puoselėja lūpų struktūrą. Koenzimas Q10 ir vitaminai A bei E glotnina lūpas. Sudėtyje yra drėkinamųjų medžiagų, hialurono mikrosferų, polimerų derinio, koenzimo Q10, vitamino A, vitamino E.

Kaina: 2,99eur (bet dabar nuolaida ir įsigyti galima už 1,2eur) Eurokos fizinėse ir internetinėje parduotuvėje 


Pradėkime nuo siaubingos priemonės - lūpų dažų. Kažkokia katastrofa 😀 Gavau nei trupučio nepanašią spalvą į tą, kuri buvo internetinėje parduotuvėje, o pati priemonė sausina, nelygiai tepasi, nueina gabaliukais. Jau ilgą laiką jie kainuoja vos 1,2eur, tad pagalvojau "o jei atrasiu pigų perliuką? Tada galėsiu įsigyti keletą vienetų ir ilgą laiką nesukti galvos dėl kasdienės priemonės!", bet nepavyko. Bent nemokėjau už juos kokių 5 eurų, būtų gaila išmesti.


Na, o dabar pakalbėsiu daug išsamiau, nes apie "Rose In The Air" paletę susidariau nerealiai gerą nuomonę. Pakuotė maža, kompaktiška, be jokio veidrodėlio ar nereikalingų šepetėlių - man čia pliusas, nes niekada nesu naudojusi nei tų pridedamų šepetėlių, nei veidrodžių (na gerai, šiandien įdomumo dėlei pabandžiau naudoti kitoje paletėje esantį veidrodį - patogu, bet man lengviau dažytis prie didelio veidrodžio)

Spalvos visiškai atitinka ABH "Modern Renaissance" paletėje esančius atspalvius - o ABH kainuoja apie 50 eurų. Man labai patiko, kad pagrindinių, dažniausiai naudojamų spalvų yra dvigubai daugiau, nei visų kitų. Pavyzdžiui, matinės kūno spalvos ir švelniai ruda - juk jos naudojamos kiekviename makiaže. Kūno spalva bazės fiksavimui, o ruda - kasdieniame makiaže sklaidant spalvas.

Spalvos vidutinio drėgnumo, tik pati gražiausia, rausva yra sausa ir nepigmentuota - tai mane nuvylė. Tačiau ant šešėlių bazės pigmentacija pasitaiso. Tad kaip ir nėra labai liūdna 😀

Visos spalvos sklaidosi labai gerai, tad net sunkiausią makiažą sukurti ganėtinai lengva. Mažas minusėlis - šešėliai išsilaiko apie 8 valandas, o man norėtųsi bent 12, bet kaip už tokią kainą - pateisinama. Ir ypač kai kalbu apie rezultatą be šešėlių bazės.

Paletę rekomenduoju tiek pradedančiosioms (daug neinvestuojant gaunat labai dėmesio vertą paletę), tiek pažengusioms. Ir ypač toms, kurios mėgsta mažas, kompaktiškas priemones, kuriose esančios spalvos lengvai panaudojamos. 

1 komentaras

  1. Šitos paletės spalvos toookios nerealios, vis planuoju įsigyti. :D
    Apie lūpų dažus esu lygiai tos pačios nuomonės.. gaila, nes atspalvių tikrai galima rasti gražių. Tikiuosi sulaukti daugiau įrašų apie šios linijos kosmetikąą. :)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.