ULRIC DE VARENS D'ORIENT parfumuotas vanduo moterims "Rubis"

2018-11-15

Sveikutės!
Eurokos man atsiuntė kvepalų buteliuką. Į jį žiūrėjau skeptiškai - nebenaudoju pigių kvepalų (nors ir brangiausi ne mano kišenei 😀), o kaip tik atsinaujinau savo kolekciją ir naujo šeimos nario lyg ir nereikėjo. Tačiau pagalvojau "blemba, juk gaunu dovanų, kodėl ne?" ir labai džiaugiuosi savo sprendimu!


ULRIC DE VARENS D'ORIENT parfumuotas vanduo skirtas moterims, kurios mėgsta muskuso, medienos aromatus. Tai paslaptingas ir spindintis aromatas. Jis pradedamas kriaušių natomis, o vėliau papildomas citrusinių vaisių gaidomis. Aromatas tęsiamas autentišku jazminų ir švitrūnų natų mišiniu, o pabaigoje atsiveria medienos ir muskuso natos. 

Viršutinės aromato natos – kriaušės, citrusiniai vaisiai;
Vidurinės aromato natos – jazminas, švitrūnas;
Bazinės aromato natos – agarmedis, medienos natos, muskusas.


Kvepalai, kaip ir visi kiti mano matyti, supakuoti į kartoninę dėžutę. Ši atitinka pavadinimą "Rubinas" - raudona, su auksiniu mėnuliu ir žvaigždėmis. Neatrodo prabangiai, bet man tai nesvarbu, nes vistiek išmesiu. 

Pati kvepalų pakuotė yra iš storo stiklo, su metaliniu dangteliu ir rubino formos! Tai smagu - mėgstu kiek įdomesnes pakuotes. 

Kalbant apie kvapą, tai galiu pasakyti tiek - jaunoms merginoms jis nelabai tiktų, nes jaučiasi sunkumas, moteriškumas, branda. Tikrai ne tas senovinių močiučių naudotų kvepalų kvapas, nesupraskite neteisingai. Moterims vakarui būtų idealu! Aromatas tikrai paslaptingas, jaučiama mediena, jazminas, po kelių sekundžių ir citrusiniai vaisiai bei kriaušės. Sakyčiau, elegantiškas ir brandus kvapas. 

Aromatas ant kūno išsilaiko keletą valandų, tačiau nuo drabužių nedingsta parą. Tai - puiku, ypač už tokią mažą kainą. 

Rekomenduoju:
🌙 vakarui
👩 brandžiai moteriai (puiki Kalėdinė dovana mamai ar močiutei!)
⛄🍂 šaltuoju metų laiku

Kaina: 10,90eur (šiuo metu kainuoja 5,89eur!), įsigyti galima Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje

Rašyti komentarą

© BB. Design by FCD.