Pasirūpinkime lūpomis | ką daryti, kad lūpų dažai ant lūpų atrodytų geriau? | Eurokos ir SOLIDU haul'as

2018-11-16

Sveikos, merginos!
Jau po truputį oras vis šąla ir šąla, tad užsipirkau daug vazelinų, lūpų balzamų, sviestų - kaip norite, taip vadinkite. Kai kuriuos iš šių myliu ir kartoju jau ne pirmą kartą, kai kuriuos labai seniai norėjau išbandyti, o kai kurie mane suviliojo akcijomis. Tad dabar turiu visą krūvą tokių priemonių ir naudosiu ją maždaug metus. Kasmet prieš šventes nusiperku ir per Kalėdas gaunu krūvelę tokio tipo produktų ir jos man užtenka visiems metams. Tik pernai visiems sakiau, kad nedovanotų man vazelinų, nes norėjau išnaudoti didelę sviestmedžių sviesto pakuotę. Sunaudojau, atsibodo per metus ir vėl grįžtu prie mylimų balzamų. 


1-2. PALMER'S CACAO BUTTER RIPE MANGO ir JUICY WATERMELON lūpų balzamai
Salomėjos iš venividi.lt dėka panorau šių priemonių. Užsukau į Eurokos ir pamačiau, kad jiems taikoma 75% nuolaida (vietoj 8,49eur jie kainuoja vos 3,65eur) bei pasiėmiau abu. Labiausiai mane sužavėjo jų dailios pakuotės, kurių atidarymas super patogus - nereikia atsukinėti kaip kokių EOS, užtenka pastumti dangtelį aukštyn ir voila. O dangtelis užsifiksuoja tikrai gerai, man nei karto neatsidarė kuprinėje, nors vieną iš jų jau baiginėju.

Taip pat ir kvapas čia idealus - nesijaučia sintetikos, saldus, malonus. Kaip ir skonis - nemėgstu neskanių lūpų balzamų. Skamba keistai, bet juk ne aš viena jų paragauju, tiesa? 😀

Kalbant apie lūpų balzamus svarbiausias efektas. Šios priemonės nepagydys labai sausų ar suskeldėjusių lūpų, bet kaip rieboka apsauga nuo šalčio ir nedidelių išsausėjimų gydytojas suveiks puikiai. Su nuolaida rekomenduoju, o jei nuolaidos nerasit - apeikit, per brangu tokiai priemonei. O šiaip, iherb.com be nuolaidos jie tik po $3,12 😀

3. PALMER'S CACAO lūpų balzamas Dark Chocolate&Mint
O štai šis man patiko kur kas labiau. Jo ir kaina mažesnė (2,99eur), nei aukščiau aprašytų (kiekis taip pat). Pakuotė įprasta, produktas išsisuka sukant ratuką apačioje. Forma įdomi - ne apvalus, o kiek priplotas, ovalus, bet man dar patogiau!

Nė velnio nejaučiu čia juodo šokolado ir mėtos - nei dilgčiojimo, nei kvapu. Bet tai gerai, nes nemėgstu mėtos ant lūpų, ypač žiemą. O prie šito dar ir superinis efektas prisideda! Šią priemonę rekomenduočiau jau didesniems sausumams gydyti - riebus, malonus, nejuntamas ant lūpų ir drėkinantis tikrai ilgą laiką. Kalbant apie iherb.com - jame du vienetus įsigysit vos už $2,51! Man jau reikia 😀

4. RASA blizgus lūpų balzamas
Nuostabi priemonė toms, kurios mėgsta blizgius ir turi sausas lūpas arba myli lūpų balzamus. Priemonė išspaudžiamoje tubelėje - kaip blizgio. Lūpų balzamas tikrai įspūdingai blizga ir kartu drėkina! Gaila, kad jie jau išsipardavinėjami... Jei rasit - čiupkit! Mokėjau, jei neklystu, apie tris eurus, bet dabar krūva nuolaidų.

5. EOS mėtinis lūpų balzamas
EOS visų išgirti ir išbandyti dėl prieš porą metų praūžusios bangos. Bandžiau ir aš - kvapas visai nieko, bet efektas man per silpnas. O ir kaina didoka. Tačiau girdėjau, kad išsukami balzamai geresni už mums įprastus, rutulinius, todėl neatsispyriau pagundai išmėginti. Taip, efektas tikrai geresnis - daug geriau drėkina lūpas. Bet čia mėta jau jaučiama, todėl priemonė bus atsarginė, jei visi kiti kažkur dings arba pasibaigs. Beje, mokėjau 8,49eur - daugoka, ypač kai yra daug geresnių už kelis eurus.

6. BLISTEX LIP RELIEF CREAM lūpų balzamas
Pagaliau išbandžiau! Tai buvo mano didelė svajonė, kurią vis pamiršdavau, kai pirkdavau lūpų balzamus 😀 Ir, žinokit, gailiuosi, kad neatradau šio balzamo anksčiau - puikiai drėkina, saugo lūpas, ant jų nesijaučia. Mane sudomino tai, kad priemonė kremo pavidalo - tikrai kaip paprastas baltas veido kremas. Kartosiu! Va jums ir pavyzdys, kad geriau išleisti 3,39eur ant BLISTEX, nei beveik 9 eurus ant EOS.

7. NEUTROGENA lūpų priežiūros priemonė
Neutrogena man visada atrodė brangokas prekinis ženklas. Gal tai išliko nuo vaikystės? O pasui niekada nesidomėjau šiais produktais, bet lūpų balzamai mane traukia, dėl to neatsispyriau ir šiam. Ir žinot ką? Tikėjausi kiek daugiau. Ši priemonė lyg ir sausoka, tokia labai vidutiniška. Mėgstu riebesnius balzamus, tad šį naudoju po kokiais matiniais lūpų dažais, kad jie nenuplauktų ir neblizgėtų - tam pasitarnauja idealiai. Kaina: 3,09eur.

8. COCA - COLA lūpų balzamas
Šį rinkau sesei, nes žinojau, kad pati nesusiviliosiu, tačiau patiko ir man! Kvapas - kaip tikros kolos, tik su daugiau cukraus 😀 balzamas kietokas, ne toks sviestinis, kaip aš mėgstu, bet drėkina gerai, o dar ir blizgučių savyje turi. Nekartosiu, bet su sese mielai sunaudosime. Mokėjau apie 3 eurus, nepamenu tiksliai.


9-10. BIOTEQ SHEA BUTTER ir OLIVE OIL lūpų balzamai
Iš šių priemonių tikėjausi ne tik kosmetinio efekto, bet ir realios naudos. Tačiau čia - didelis liūdesėlis... Priemonės tokios kietos ir vaškinės, kad neįmanoma naudoti! Daugiau net neišsiplėsiu, nes išbandžiau po kelis kartus ir metu į šalį. Neverti tų 4 eurų, tikrai neverti.

11. SOLIDU lūpų balzamas
SOLIDU kosmetikos Eurokos nerasite, tačiau ji ne ką prastesnė, už kitas priemones! Būtent šis balzamas drėkina puikiai, o pagamintas tik iš natūralių, aplinkai nekenksmingų priemonių. Drėkina jis idealiai, tikrai, tačiau nenaudoju dėl vienos priežasties - mėtos. Nemėgstu jos lūpų produktuose, nebent vasarą, ir tai labai retai.

12-13. MAYBELLINE BABY LIPS DR. RESCUE lūpų balzamai
Šiuos turiu du - paprastą mėtinį ir koralinio atspalvio. Prigriebiau, nors BABY LIPS'ų nemėgstu. Klausiate kodėl? Nes kažkada seniai seniai Dovilė iš peroksidine.lt juos labai išgyrė 😀 ir tikrai - jie daug geresni už paprastuosius! Drėkina daug geriau, išlieka ilgiau. O tas koralinis veidui gyvumo suteikia. Bespalvis ir vėl padėtas į šoną dėl mėtos, bet tik iki vasaros - sunaudosiu, nes kokybė super. Beje, kainuoja 2,73eur.

14. NIVEA MACADAMIA&VANILLA lūpų sviestas
Taip, jau antra pakuotė per du mėnesius! Neišsiplėsiu, esu parašiusi atskirą apžvalgą, kurią rasite paspaudusios ant sviesto pavadinimo.

15. L'OREAL PARIS SMOOTH SUGARS veido ir lūpų šveitiklis "CLEAR"
Taip, tame mažame, užsukamame indelyje yra šiek tiek žaliojo veido šveitiklio iš #pasicukrinam serijos. Veidui jis man per grubus (kaip sausaodei ir jautriaodei), bet lūpoms labai patiko! Atsidėjau tą mažą indelį, o likutį padovanojau draugei, nes viso nesunaudočiau. O šį šveitiklį panaudoju tomis dienomis, kai nešveičiu veido, bet lūpos to prašo - tiesiog užsidedu ant piršto, pamasažuoju lūpas, nuvalau su vatos diskeliu ir užtepu storą lūpų balzamo sluoksnį. Viską atlieku tiesiog kambaryje, prie kosmetinio stalelio - patogu, greita, o lūpos laimingos.


Na, ir liko dar dvi priemonės, gautos Eurokos advento kalendoriuje. Nufotografuotos greitai, atskirai, nes visi kiti balzamai nufotografuoti gerokai anksčiau.

16. DRESDNER ESSENZ VANILLA lūpų balzamas
Na jau toooks vaikiškas, toooks paprastutis... Nėra prekyboje atskirai, bet jei būtų - nekartočiau. Primena tuos senus "Bučkius", kurie ir dabar parduodami po 50 centų. Na gerai, gal geresni - drėkina, bet neilgą laiką ir norisi aplikuoti vėl, ir vėl, ir vėl...

17. GABRIELLA SALVETE lūpų šveitiklis
Ši priemonė - daug patogesnė, nei L'Oreal. Lūpų dažų formos, drėkina ir nušveičia tuo pačiu metu. Ją naudoju prieš aplikuojant matinius lūpų dažus - kad nesimatytų sausos vietos, jei tokių yra. Rekomenduoju!

Štai tiek visko mano kolekcijoje! Esu pasiruošusi visiems metams, visiems orams ir visoms problemoms 😀 iki pilnos laimės trūksta Carmex, bet jį esu bandžiusi (geresnis už vidutinį, bet yra geresnių), o ir kolekcija nemaža, tad suprantu, jog nereikia man jo. O ką jūs naudojat lūpoms?

2 komentarai

 1. Wow, čia tai kolekcija. Šiuo metu lūpos pas mane atrodo tragiškai tai naudoju A+e aliejuką, tai pat bandau prisijaukinti carmex vazeliną, bet nelabai sekasi. Šeip geriausias kol kas yra forever firmos, kurį jau nežinia kiek laiko naudoju. :D

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. aha, nemaža :D juokinga tai, kad vėl nusižiūrėjau naujų priemonių ir valdau save, kad nepirkčiau :d

   A+D vertas dėmesio!

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.