Mano TOP5 (10) advento kalendoriai

2018-11-07

Labas!
Turbūt jau visos perskaitėt mano įrašą apie Eurokos Advento kalendorių? Vos per valandą nuo įrašo paskelbimo jis tapo skaitomiausiu rudens įrašu, tad darau išvadas, jog jums kalendoriai įdomūs. Įdomūs ir man, jau ilgą laiką žiūriu ko dar norėčiau, tad susidariau TOP10 kalendorių, kurių labai norėčiau. Devynis iš jų galima įsigyti Lietuvoje, fizinėse parduotuvėse ir tik vienas labiau skirtas užsienyje gyvenančioms merginoms arba nebijančioms tarpininkių.


5 vieta

DOUGLAS
Douglas šiemet išleido tris Advento kalendorius. Dveji iš jų kainuoja 24,95eur, o didysis - 37,95eur (vertė 160 eurų). Mažesnių tikrai neplanuoju pirkti, kadangi juose ir tuščių indelių yra, ir dildžių  - man to nereikia. Aš noriu kosmetikos 😀 tą gali pasiūlyti didysis kalendorius, kurio dėka Douglas iš viso įtrauktas į šį sąrašą. Jame galima rasti keturias kvepalų miniatiūras (arba šiaip mažus buteliukus), lūpų, veido ir paakių kaukių ir kitų mano labai mėgstamų produktų. Mielai išbandyčiau!

10 vieta - Advent Make Up Calendar - www.douglas.lt/douglas-advent-make-up-calendar
9 vieta - Advent Beauty Calendar - www.douglas.lt/douglas-advent-beauty-calendar
8 vieta - Didysis Advento kalendorius - www.douglas.lt/douglas-advento-kalendorius-2018


4 vieta

MAKEUP REVOLUTION (huge christmas tree)
Makeup Revolution taip pat turi kelis kalendorius. Deja, bet šio nepavyko rasti jų oficialioje parduotuvėje, dėl to jis yra būtent tas, kuriam jums reiktų tarpininkių arba gyvenančių UK. Labai gaila, nes jau tikrai turėčiau šį grožį 😀 žiūrėjau Eltoria išpakavimą ir visi produktai yra pilno dydžio, naudojami, populiarūs. Matosi, kad nesudėtas tik šlamštas. Na, o net jei kažkas nepatinka, nelimpa ar nenaudojate - iš kalendoriaus galima sukomplektuoti nerealių dovanėlių draugėms. Vien tik dėl nepasiekiamumo šis kalendorius ganėtinai žemoje vietoje.

7 vieta - Makeup Revolution - www.youtube.com/watch?v=cBbaUSD21XQ (įsigijmo nuoroda video aprašyme)

3 vieta

L'OCCITANE
Nepatikėsit, bet niekada nieko nebandžiau iš L'occitane. Mane domina labai daug produktų, tačiau labiausiai - rankų kremai ir lūpų balzamai. Tai ko nenusiperki, paklausit? Nes turiu trylika lūpų balzamų, o rankų kremus naudoju pakankamai retai, tad kol sunaudosiu savo kelis turimus į namus atkeliaus dar tiek pat. Tačiau kalendoriai mane vistiek vilioja. Šiemet L'occitane siūlo du - už 89eur (vertė 125eur) bei mažesnį, už 49eur (vertė 89eur). Nepirksiu, bet jei kažkas padovanotų būčiau labai labai laiminga 😀

6 vieta - Svajonių advento kalendorius - lt.loccitane.com/svajoniu-advento-kalendorius
5 vieta - Žvaigždynų advento kalendorius - lt.loccitane.com/zvaigzdynu-advento-kalendorius


2 vieta

THE BODY SHOP
The Body Shop produkcijos taip pat nesu bandžiusi. Na gerai, teko turėti vazeliną šeštoje klasėje, tačiau man jis nepatiko. Bet paskutinius metus vis užsuku į parduotuves, pažiūriu testerius ir viskas labai patinka. Šiemet The Body Shop siūlo trys kalendorių variantus - už 75eur (vertė 125,30eur), už 99eur (vertė 169eur) bei didžiausią, kainuojantį 139eur, bet vertą net 316 eurų. Įspūdinga! Žinoma, labiausiai norėčiau didžiausio, tačiau ir pačiu mažiausiu apsidžiaugčiau.

4 vieta - 24 dienų užkerėto miško advento kalendorius - www.thebodyshop.lt/advento-kalendoriai/833
3 vieta - 25 dienų prabangusis užkerėto miško advento kalendorius - www.thebodyshop.lt/advento-kalendoriai/1415/
2 vieta - 25 dienų prabangusis užkerėto miško advento kalendorius - www.thebodyshop.lt/advento-kalendoriai/1533/


1 vieta

KIEHL'S
Na, ir mano didžiausia svajonė - Kiehl's. Nieko nesu bandžiusi, išskyrus keletą mėginėlių, tačiau iš tų mėginėlių puikiai pavyko suprasti, kad ir prausikliai, ir veido kaukės įspūdingos. Vieną prausiklį nusipirkau, bandysiu jau kitą savaitę, kai pabaigsiu Shiseido (kol kas geriausią bandytą) veido prausiklį. Tad Kiehl's noriu ir tikrai mąstau įsigyti - man neužtenka mėginėlių ir vieno produkto, kad susipažinčiau su kompanija.

1 vieta - Kiehl's advento kalendorius - www.facebook.com/kiehlslithuania


Žinoma, norėčiau ir NYX, tačiau mąstau logiškai - pavienių akių šešėlių nemėgstu, iš jų siūlomų highlighter'ių naudočiau vieną, o lūpų dažų atspalviai taip pat patinka vos keli. Geriau pati už tą sumą nusipirksiu norimų atspalvių ir viskas. Ypač kai dabar NYX parduotuvėse nerealios nuolaidos.

Jei jus domina kalendoriai, kuriuos galima rasti užsienio parduotuvėse, siunčiančiose į Lietuvą, labai rekomenduoju užsukti pas Salomėją iš venividi.lt - ji sudarė įspūdingą sąrašą.

1 komentaras

© BB. Design by FCD.