Makiažas su ESSENCE naujienomis | 1 dalis: veidas | makiažo bazė, skysta kreminė pudra, maskuoklis

2018-11-28

Labas!
Essence prieš daugiau nei mėnesį išleido nemažai naujienų - ir skystą kreminę pudrą, ir maskuoklį, ir makiažo bazę, ir tušą, ir highlighter'ių palečių, ir šešėlių palečių, ir pavienių blizgių šešėlių, ir tušą, ir priemonių lūpoms... Noriu jums apie viską papasakoti, bet priemonių tiek daug, kad įrašą skeliu į keletą dalių ir pradėsiu nuo priemonių veidui.


PRIME+ STUDIO makiažo bazė yra lengvos orinės ir beveik permatomos tekstūros, matinį atspalvį suteikianti, poras vizualiai slepianti makiažo bazė. Ji tolygiai dengia ir neapsunkina odos.
Kaina: 3,99eur Eurokos parduotuvėse

INSTA PERFECT Skysta kreminė pudra užtikrina matinį ir nepriekaištingą veido atspalvį. Priemonė pasižymi vandeniui atspari tekstūra. Jos užtenka kelių lašelių nepriekaištingam odos atspalviui. Galimos devynios spalvos, kurias galima maišyti, norint sukurti tobulą odos atspalvį.
 Kaina: 4,99eur Eurokos parduotuvėse

CAMOUFLAGE MATT maskuoklis: Matinio atspalvio vandeniui atspari priemonė tolygiai dengia odą. Ji padeda vizualiai paslėpti tamsius ratilus po akimis, odos netobulumus, dėmes. Gali laikinai paslėpti ir tatuiruotes.
Kaina: 3,09eur Eurokos parduotuvėse 


Viršuje - visos kainos ir aprašymai. Šiek tiek pakalbėkime ir apie pakuotes. Makiažo bazė minkštoje, kremams įprastoje pakuotėje su plona dozavimo anga. Kreminė pudra išsispaudžia paspaudus pakuotę (t.y. identiška pakuotė Gosh šviesinamiesiems lašiukams), o maskuoklis - stiklinėje, plonoje tubelėje, dozuojamas šepetėliu - kaip ir įprasta. 

Visos pakuotės man patogios, higieniškos (na, maskuoklis gal nelabai, bet jie visi tokie, tad kam čia burbuliuoti). Net makiažo pagrindo, nors pradžioje į tai žiūrėjau skeptiškai.


Makiažo bazė (dešinėje) pilkšvos spalvos (mat turi juodojo molio savo sudėtyje), lyg įprasta silikoninė bazė. Išsklaidžius pilkšvumas dingsta, dėl to nekyla jokių problemų. Beje, kvapas tragiškas - pastebėjau, kad visos Essence ir Catrice makiažo bazės tikrai nemaloniai kvepia. Bent tas kvapas neišlieka užsitepus ant veido, kitaip būtų nesmagu. Bazė pasidengia lengvai, šiek tiek užpildo poras, palengvina pagrindo slydimą ant odos, bet manęs nesužavėjo taip, kad visiems rekomenduočiau. Nieko išskirtinio, efektas vidutinis. Kasdieniam naudojimui gerai, bet rimtesniems renginiams nesirinkčiau.

Kreminė pudra (viduryje) labai skysta, turi kažkokių aliejų sudėtyje, kurie atsiskiria neišplakus (matosi nuotraukoje), bet man labai patiko dėl to, kad nei trupučio nesausina - puikus atradimas. Turiu sausą odą, dėl to man sunku rasti tinkamas tokio tipo priemones, ypač už mažą kainą (kol kas idealiai tinka tik GOSH (sudrėkinus odą) ir CLINIQUE, tačiau kasdieniam naudojimui nenoriu leisti po 15 ar net 40 eurų), bet čia - stebuklas! Nekemša porų, puikiai išsilaiko, neapsitrina, vidutinio maskavimo, nėra visiškai matinė, tačiau ir ne blizgi. Rekomenduoju! Iš šios trijulės man patiko ir tiko labiausiai.

Na, o maskuoklis tirštas, gana greitai džiūvantis, tad tenka pakankamai greitai dirbti, norint gražiai išsklaidyti. Jis visiškai matinis, vidutinio maskavimo, dėl to man nepatiko - sausina odą. Šiek tiek subėga į raukšleles, bet prieš fiksuojant patapšnojus pirštu po paakiais subėgimai dingsta. Atidaviau sesei, turinčiai riebią odą - ji negali atsidžiaugti, todėl leidžiu sau daryti išvadas, jos priemonė puikiai tiktų riebią odą turinčioms merginoms. 
EFEKTAS! 

Paakiai - lygūs ir gražūs, veido oda - švelni, daili, nesimato jokių išsausėjimų ir negražių dalykų. 

Nuotrauka daryta praėjus keturioms valandoms po makiažo darymo - rezultatas tas pats. 

Skystą kreminę pudrą pamilau, mielai naudoju ir jums rekomenduoju. Maskuoklį rekomenduoju riebiaodėms - išsilaiko puikiai, maskuoja gerai, bet sausina sausą odą (riebios lyg ir ne). Makiažo bazė vidutiniška, kasdienai nebloga, bet turi nemalonų kvapą ir nesukuria stipraus efekto.


2 komentarai

  1. Kiek teko pastebėti essence produkcija tikrai gerėja tiek pigmencija, tiek įvairiomis naujovėmis. Iš šito sąrašo bandžiau tik maskuoklį, kuris tikrai patiko, tik šiek tiek per greit džiūva. Lauksiu daugiau įrašų apie šias naujienas <33

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.