L'Oreal Elvital EXTRAORDINARY OIL purškiamas plaukų kondicionierius

2018-11-12

Labas!
Bandysiu į tinklaraštį įvesti šiokią tokią discipliną. Ir į gyvenimą - reikia pagaliau susidėlioti savo rašymo laiką protingai. Tad nuo šiandien pradedu įrašus rašyti tik darbo dienomis. Visomis. Tikiuosi man pavyks 😀 Jau beveik mėnesį naudoju L'Oreal Elvital Double Elixir purškiamą plaukų kondicionierių ir galiu pasidalinti savo įžvalgomis. Patį aliejuką prigriebiau akcijos dėka - mokėjau už jį vos 2,95eur 😀 pirmas įspūdis buvo geras, bet ar jis toks pats panaudojus ilgą laiką? 


Purškiamas maitinamasis kondicionierius suteikia geresnes plaukų priežiūros galimybes. Sudėtyje esantis maitinamasis „Shine-Care“ serumas suteikia plaukams žvilgumo ir minkštumo. Šešių gėlių aliejai plaukus glotnina, tačiau neapsunkina. Greitai ir lengvai naudojami purškiamieji kondicionieriai EXTRAORDINARY OIL tinkami naudoti bet kada! 
  
Sudėtyje yra šešių gėlių aliejų, „Shine-Care“ maitinamojo serumo. 

Naudojimas: 
Gerai suplakite prieš naudojimą. Purkškite ant drėgnų ar sausų plaukų. Nenuplaukite.


Pakuotė labai paprastutė, permatoma, su L'Oreal įprastais užrašais. Purkštukas mane nustebino - purškia plačiai ir smulkia dulksna, tad plaukų neriebalina, nesušlapina tik vienos vietos ir paskirsto viską tolygiai. Nesitikėjau to už tokią kainą. 

Kondicionierius kvepia vos vos saldžiai, tačiau kažkokio ypatingo kvapo nepastebėjau. Mėgstu labiau parfumuotus gaminius, ypač plaukams, bet tai gerai, nes nėra krūvos parfumo viduje 😀 bet jau kai perku L'Oreal, nesitikiu natūralumo, tad kvapo trūkumas mane nuliūdino. 

Dar vienas liūdesys - efektas. Pirmą savaitę džiaugiausi gražiai atrodančiais plaukais, dabar, kai sunaudojau 3/4 produkto, jokio efekto nebėra. Visiškai jokio! Man atrodo, kad plaukai net sausinami, todėl priemonę naudoju su Palmer's kondicionieriumi tik kad sunaudoti. Juk šis kondicionierius skirtas sausiems ir labai sausiems plaukams - kaip jis gali sausinti?

Nekartosiu ir jums nerekomenduoju - net už tris eurus galima rasti geresnių priemonių. Pavyzdžiui, kokį nors aliejų, kuris plaukus gydys ir apsaugos, o ne kenks jiems. 

2 komentarai

  1. Teko išbandyti šitą aliejuką, tai visiškai pritariu, jau geriau šiek tiek brangiau, bet tikrai geriau.
    Sėkmės rašant, bus tikrai smagu paskaityti daugiau įrašų.:)

    AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.