GOLDEN ROSE matinė lūpų kreidelė | H&M auskarai | dovana iki 5 eurų

2018-11-30

Labas!
Šiandien noriu pakalbėti apie vieną dalykėlį iš savo norų sąrašo ir pasiūlyti dovanų idėją iki 5 eurų. Tiksliau - 5,24eur be nuolaidų, bet tie 24 centai nieko nereiškia, kai norime pasveikinti brangų žmonų ir daug neišleisti, tiesa? Neretai kas mokyklose, darbuose, draugų rate keičiasi mažomis dovanėlėmis už nedidelę sumą. Aš mėgstu tokius dalykus, pati stengiuosi dovanoti tai, kas naudinga ir smagu, bet kai gaunu visiškai nesąmoningą produktą lieku kiek nusivylusi... Tad šiandien pristatau savo nebrangią, bet smagią dovanos idėją.


Matinis lūpų pieštukas. Dėl švelnios matinės sudėties lengvai padengia lūpas. Su drėkinamosiomis medžiagomis ir vitaminu E. Maitina lūpas ir saugo jas nuo išsausėjimo. Paletėje 21 nuostabus atspalvis, kuriuos lengva priderinti prie odos spalvos ir makiažo stiliaus.


Šio lūpų pieštuko/kreidelės norėjau labai labai seniai. Ir ką, neseniai perskaičiau dar ir besameapzvalgos.lt apžvalgą ir galutinai susiviliojau, tad kol draugas Akropolyje ieškojo palto, užbėgau į Drogą išsirinkti atspalvio. Ir jų buvo labai daug! Prekyboje 21, mažiau gal 15, tad patikėkit, užtrukau ganėtinai ilgai 😀 bet norėjau nude, kasdienio, tamsesnio rausvo atspalvio. Radau! Maniškis 11, bet greitu metu įsigysiu ir 13 bei 4 mažiausiai. Galbūt ir daugiau, nes man labai patiko!


Produktas yra pieštuko formos, padrožiamas, tačiau tinka paprastas drožtukas (tas didesnis, juk kosmetiniai drožtukai dažniausiai turi dviejų dydžių drožimo angas), o ir drožiasi labai lengvai. Beje, priemonė skalsi, todėl užteks padrožti kokį kartą per savaitę, jei naudosite kasdien po kelis kartus. 

Nuotraukoje matote naują lūpų pieštuką, tačiau pigmentas kažkodėl kiek pabėgęs ir ant medinės dalies.

Lūpų kreidelė yra labai minkšta ir sviestinė, tad nebus jokių lūpų braižymų ar draskymų, kas neretai pasitaiko naudojant lūpų pieštukus. Spalva tikrai matinė, todėl bijojau sausinimo - turiu sausas lūpas, atėjo minusinė temperatūra, o ir produktas pigus, bet mano baimės nepasitvirtino - jaučiu net minimalų drėkinamąjį poveikį! Žinokit, o tokių pojūčių iš kart traukiu šią priemonę į savo rudens ir žiemos must have sąrašą. 


Žinoma, priemonė neišsilaiko visą dieną, tačiau jei nevalgau ir negeriu, kokias tris-keturias valandas galiu net nežiūrėti į veidrodį - viskas idealu. O pavalgius spalva nusitrina tolygiai, todėl nereikia skubėti taisyti lūpų makiažo. Super, tiesa? Tačiau bučkio testas neišlaikytas - dažai tepa, prisilietę prie paviršių. Turėkite tą omenyje.

Kreidelė kainuoja vos 3,25eur (Droge, ceryx.lt, kiek žinau, galima rasti Martinoje)


Na, o jei nusprendėte dovanoti šią kreidelę draugei, siūlau pridėti ir auskarų duetą iš H&M. Auskarai kainuoja vos 1,99eur, bet jų yra dvi poros, abi dailios ir kalėdinės - eglutės bei kabantys varpeliai. Asmeniškai man nei akmenukai iš eglučių iškrito, nei kažkas nutrūko, tad kaip už du eurus - puikūs auskarai! Ir negaila pirkti, nes jie tokie visiškai sezoniniai, iki Naujųjų panešiosiu, o tada slėpsiu iki kitų metų arba jau mesiu lauk.


4 komentarai

 1. Šitos lūpų kreidelės yra tobulos, turiu 5 ir noriu visųųųų. Dabar galima įsigyti camelia internetinėje vaistinėje vos už 2,20 eurus, be nuolaidos tik 2.59 <333

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. ačiū! Droge buvo (yra?) nuolaida, taip pat už 2,59eur antrą spalvą įsigyjau :D

   Panaikinti
 2. Žiauriai gera idėja, būtinai manau pasinaudosiu :D šiais metais kaip tik dar reikia tokių kažkokių idėjų, kadangi biudžetas spaudžia, š dovanoti nesinori, o kažkaip parodyti dėmesį su daugiau nei apkabinimu ir šokoladu irgi norisi :D

  AtsakytiPanaikinti

© BB. Design by FCD.