EO LAB micelinė želė akių makiažo valymui

2018-11-20

Labas!
Eurokos jau ilgą laiką vyksta akcija, kurios metu perkant EO lab produkcijos už 10 eurų, vos už 0,01eur galima gauti micelinę želę akių makiažui valyti arba micelinį makiažo valiklį. Salomėjos iš venividi.lt dėka labai seniai noriu pažinti EO lab kompaniją geriau, tad užsisakiau keletą priemonių ir gavau būtent micelinę želę. Apie micelinius vandenius žinome visi, micelinį pienelį išgirdau tik visai neseniai, o kad egzistuoja micelinė želė sužinojau tik ją gavusi, tad su nekantrumu išbandžiau!


Micelinė želė švelniai valo odą ir pašalina vandeniui atsparų akių makiažą. Ji užtikrina intensyvų odos drėkinimą, o veikliosios medžiagos gerina odos būklę, suteikia gaivos ir švaros pojūtį. Priemonė normalizuoja odos vandens - riebalų balansą. 

Sudėtyje yra organinio hamamelio ekstrakto, augalinio veikliųjų medžiagų derinio. 

Naudojimas:
Žele sudrėkinkite vatos lapelį, valykite veidą. Esant poreikiui valykite odą kelis kartus, galima nuplauti vandeniu.

Kaina: 3,99eur Eurokos fizinėse arba internetinėje parduotuvėje

Priemonė yra rudoje, labai paprastoje pakuotėje - EO lab daug neinvestuoja į dizainą ir patraukia ne savo buteliukais, o kokybe. Tuo jau įsitikinau vien šią priemonę išbandžiusi, o ir šiaip nėra nei vienos priemonės, kuri man nepatiktų (dėl savo apsipirkimo jų išbandžiau tikrai nemažai).


Produktas tikrai atitinka apibūdinimą "želė" - jis tirštokas, neputoja, vėsina odą. Jaučiu tik menką žolelių kvapą, bet jis toks silpnas, kad net nesu tikra ar tai tikrai žolelės. Kvapas nuo odos dingsta žaibiškai, o jei dar po makiažo valymo naudojate veido prausiklį net nespėsit suprasti ar priemonė kvepia ar ne. 

Efektas - stulbinantis. Micelinė želė tikrai akimirksniu įveikia vandeniui atsparų tušą nei trupučio nedirginanti akių. Ir jos užtenka vos mažo lašelio! Manau, kad atradau pigesnę alternatyvą savo mylimam Bioderma miceliniam vandeniui - jį naudosiu veidui, o želę akims. 

Rekomenduoju natūralią kosmetiką mylinčioms, jautrias akis turinčioms ir sutaupyti norinčioms merginoms. 

2 komentarai

 1. Vis neišsirenku nieko iš šios linijos priemonių, nors labai daug girdėjau gerų atsiliepimų. Teks laukti akcijų vėl :D
  O kaip su atspariomis vandeniui akių priemonėmis? Lengvai nusivalo ar reikia šiek tiek pasistenkti? :)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. nėr taip, kad uždėjus lapelį su priemone vandeniui atsparus pvz tušas atšoka, bet ir trinti ilgai nereikia. vidutiniškai taip :D

   Panaikinti

© BB. Design by FCD.